Mitsubishi

GARANTIJAS NOTEIKUMI
 
Mēs vēlamies, lai Tavs Mitsubishi Tev nestu tikai prieku un patīkamus brīžus. Mēs paļaujamies uz savu gadiem ilgo pieredzi un modernajām tehnoloģijām, kas nekad neļaus šo prieku sabojāt. Mēs ceram, ka Tev nekad nenāksies izmantot mūsu garantijas pakalpojumus, taču vari būt drošs - mūsu visaptverošā Mitsubishi garantija ir tik pat uzticama, kā mūsu automobiļu kvalitāte. 
 
Tavs Mitsubishi ir būvēts no spēcīgākajiem un izturīgākajiem materiāliem, un automobiļu inženiertehniskais risinājums atspoguļo visas mūsu prasmes un pieredzi. Mēs pārbaudām savus automobiļus vissūrākajos klimata apstākļos pasaulē, pirms tie nonāk pārdošanā. Arī rūpnīcā katrs automobilis tiek pārbaudīts, pielietojot progresīvas metodes, lai pārliecinātos, ka vēl daudzus gadus tas kalpos nevainojami.
 
Garantija: 5 gadi, 100 000 km
 
Garantijas periods
 
Jaunajiem Mitsubishi automobiļiem tiek dota 5 gadu garantija: pirmo 24 mēnešu laikā nobraukums ir neierobežots, taču atlikušo 36 mēnešu laikā - 100 000 km nobraukuma ierobežojums, atkarībā no tā, kurš rādītājs tiek sasniegts pirmais pēc garantijas sākuma datuma, kas ir norādīts lietotājam paredzētajā bukletā. Garantija stājas spēkā no automobiļa reģistrēšanas brīža. Izņēmumi ir Mitsubishi Evolution automobiļi, kuriem ir spēkā 3 gadu garantija jeb 100 000 km nobraukums.
 
Rezerves daļas 
 
Oriģinālajām rezerves daļām tiek dota divu gadu garantija. Visas Mitsubishi "oriģinālās rezerves daļas" un "oriģinālās apkopes detaļas" tiek nodrošinātas ar divu gadu un neierobežota nobraukuma garantiju no datuma, kad tie ir uzstādīti automobilim. Viss, kas Tev ir jādara - jāuzrāda rēķins par pirkumu vai rezerves daļu uzstādīšanu, un mēs parūpēsimies par pārējo. Garantija attiecas tikai uz rezerves daļu ražošanas defektiem. 
Lūdzu, sazinies ar Mitsubishi pilnvaroto servisa centru, lai uzzinātu vairāk.
 
Aksesuāri  
 
Visiem oriģinālajiem aksesuāriem, kas ir uzstādīti pirms automobiļa iegādes vai iegādes brīdī ir spēkā 5 gadu garantija vai 100 000 km nobraukuma ierobežojums, atkarībā no tā, kurš rādītājs tiek sasniegts pirmais pēc garantijas sākuma datuma, kas ir norādīts lietotājam paredzētajā bukletā.
Visiem aksesuāriem, kas tiek iegādāti pēc automobiļa iegādes, ir spēkā 2 gadu garantija. Tāpat kā rezerves daļu gadījumā, arī aksesuāriem garantija attiecas tikai uz ražošanas defektiem. Izņēmums ir ne ražotāja-rūpnīcā uzstādītā navigācijas sistēma un L200 kravas kastes nosegvāks (Hardtop un Fullbox izpildījums), uz kuriem attiecas 3 gadu garantija jeb 100 000 km nobraukums. 
 
Līdz pat 12 gadu pretkorozijas garantija
 
Mitsubishi Motors ir tik pārliecināts par metāla detaļu aizsardzību Tavā automobilī, ka mēs dodam 6 - 12 gadu pretkorozijas garantiju atkarībā no automobiļa modeļa. Programma attiecas uz virsbūves caurrūsēšanu vai jebkuru materiālu vai ražošanas defektu garantijas termiņa laikā neatkarīgi no nobraukuma, sākot ar garantijas sākuma datumu. Gadījumā, ja tiek atklāts šāds defekts, Mitsubishi pilnvarotais servisa centrs bez maksas saremontēs vai nomainīs bojāto virsbūves paneli. 
 
Dodies uz ārvalstīm? Jūties droši!
 
Jebkurus garantijas pakalpojumus Tu vari saņemt Mitsubishi pilnvarotajā servisa centrā jebkurā valstī, kas ir norādīta Teritoriju kartē, kuru Tu vari atrast PAN Eiropas servisa bukletā. Tev būs nepieciešams Pan-Eiropas apkopes žurnāls, lai mehāniķis Tavā vietā varētu veikt pieprasījumu. Tāpēc vienmēr pārbaudi, vai tas ir līdzi, pirms dodies ceļā.
 

 
Neretas iela 30, Jēkabpils
+371 29257162
+371 20207175; +371 65207264
Copyright © 2010.g. Jēkabpils Autocentrs SIA

Mājas lapu izstrāde «INPROMO»