Mitsubishi ASX

ASX apskats

Dizains

Dinamiski pārstrādātais ASX nepārprotami pauž nepārspējamu spēku un izsmalcinātību. Izteiksmīgā priekšpuses dizaina koncepcija “Dinamiskais vairogs” iemieso dinamisku veiktspēju un pārliecinošu drošības sajūtu.

JAUNS IZSKATS, JAUNAS SAJŪTAS

DINAMISKAIS VAIROGS

Jaunajā Mitsubishi Motors priekšējā dizaina koncepcijā „Dinamiskais vairogs“ ir pārmantota Pajero un Lancer Evolution nākamās paaudzes funkcionalitāte. Melnā vidusdaļa iemieso jaudu un veiktspēju, ko no abām pusēm un apakšas ieskauj spēcīgs cilvēka un automobiļa aizsardzības simbols. Šā dizaina pamatā ir nevis tikai forma, bet gan funkcionalitāte, turklāt tas būs pamats nākotnē gaidāmo Mitsubishi modeļu priekšējam dizainam.

JAUNS PRIEKŠĒJAIS BAMPERIS

„Dinamiskais vairogs“ izceļ jaudu un veiktspēju, kā arī simbolizē cilvēka un automobiļa aizsardzību.

JAUNS RADIATORA REŽĢIS AR HROMĒTU IETVARU

Priekšējais radiatora režģis ar melnu centrālo daļu, ko ieskauj visaptveroša bampera apdare, iemieso jaudu un veiktspēju. Hromēti akcenti sānos pauž apvidus automobiļa spēku un izsmalcinātību.

DIENAS GAITAS LUKTURI UN PRIEKŠĒJIE MIGLAS LUKTURI

Dienas gaitas lukturi un priekšējie miglas lukturi uzlabo drošību un redzamību, kā arī lieliski papildina automobiļa dizainu.

JAUNA AIZSARGPLĀKSNE

Priekšējā bampera sudrabkrāsas aizsargplāksne iemieso stabilitāti un apvidus automobiļa dizainu.

HAIZIVS SPURAS FORMAS ANTENA

Sportiskākam un izsmalcinātākam dizainam ir pieejama haizivs spuras formas antena.

18″ VIEGLMETĀLA DISKI

18” vieglmetāla diski izceļas ar unikālu dizainu, kas neatstās vienaldzīgu nevienu.

SĀNU ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI

Pie korpusa pielokāmajos sānu atpakaļskata spoguļos ir iestrādāti pagrieziena lukturi un gabarītgaismu lukturi.

AIZMUGURĒJIE LUKTURI

Platie aizmugurējie lukturi piešķir automobilim elegantu izskatu.

HROMĒTA IZPŪTĒJA UZLIKA

Hromētā izpūtēja uzlika uzsver ASX dinamisko raksturu.

SALONA DIZAINS

ASX interjers ir veidots, lai nodrošinātu patīkamu braucienu visiem tā pasažieriem. Gan salona dizaina elementi, gan apdares materiāli un to kvalitāte ir pakārtoti pasažieru labsajūtai.

APDARES MATERIĀLI

Kvalitatīvi centrālās konsoles un durvju apdares materiāli padarīs pat visprasīgākā pasažiera braucienu neticami komfortablu.

ĀDAS APDARE ĀTRUMA PĀRSLĒGA ROKTURIM

Augstas kvalitātes ādas apdare radīs vadītājam luksusa sajūtu.

SĒDEKĻI

ASX sēdekļu apdare ir pieejama no trim augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina komfortu pat ļoti garos pārbraucienos.

ASX APSKATS

KOMFORTS

Lai arī ASX ir veidots kā kompakts apvidus automobilis, Tevi pārsteigs salona plašums.

BEZKONTAKTA DARBINĀŠANAS SISTĒMA AR START/STOP POGU

Lai iedarbinātu dzinēju, Tev nepieciešams tikai nospiest pogu uz priekšējā paneļa. Tieši tādā pašā veidā Tu dzinēju vari arī izslēgt.

BEZKONTAKTA DARBINĀŠANAS SISTĒMA AR START/STOP POGU

Lai iedarbinātu dzinēju, Tev nepieciešams tikai nospiest pogu uz priekšējā paneļa. Tieši tādā pašā veidā Tu dzinēju vari arī izslēgt.

KLIMATA KONTROLES SISTĒMA

Klimata kontroles sistēma nodrošinās pasažieru komfortu jebkuros laika apstākļos.

PANORĀMAS STIKLA JUMTS AR LED APGAISMOJUMU

Braukšana ar ASX var kļūt par piedzīvojumu tā pasažieriem. Lielais panorāmas stikla jumts atklāj pavisam jaunu un aizraujošu skatu.

ROCKFORD FOSGATE® PREMIUM AUDIOSISTĒMA

Mūzikas faniem noteikti patiks 710W jaudīgā audiosistēma ar 9 skaļruņiem, kas ir speciāli pielāgoti ASX salonam, tādējādi nodrošinot spēcīgu un dzidru skanējumu.

USB PIESLĒGVIETA

USB pieslēgvieta ļauj savienot automašīnas audiosistēmu ar portatīvo audio atskaņotāju, tādējādi ļaujot Tev pilnībā izbaudīt iemīļoto dziesmu kolekciju

SD NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

Navigācijas sistēma ir aprīkota ar labi pārskatāmu 7 collu LCD displeju. Ērts vadības panelis ļauj viegli ievadīt jebkuru adresi un GPS sistēma ātri izveidos īsāko maršrutu uz vajadzīgo galamērķi.

Piezīme! Attēlotā informācija ir atkarīga no automobiļa specifikācijas.

MOBILĀ TELEFONA BLUETOOTH®BRĪVROKU SISTĒMA

Tu vari droši un ērti sazināties pa mobilo telefonu arī brauciena laikā, izmantojot Bluetooth® brīvroku sistēmu ar balss vadību.

SALONA PLAŠUMS

Lai arī ASX ir veidots kā kompakts apvidus automobilis, Tevi pārsteigs salona plašums. Aizmugurējie pasažieri novērtēs plašo telpu kājām un galvai, savukārt daudzie uzglabāšanas nodalījumi ļaus ērti novietot dažādas nelielas, bet ikdienā ļoti nepieciešamas mantas.

REGULĒJAMS ELKOŅU BALSTS

Zem bīdāmā centrālā elkoņu balsta ir izveidots nodalījums dažādu mantu uzglabāšanai.

TRANSFORMĒJAMA AIZMUGURĒJĀ SĒDEKĻU RINDA

Lai pārvadātu lielākus priekšmetus, Tu vari pilnībā nolocīt aizmugurējos sēdekļus, turklāt pēc nolocīšanas tie ir vienā līmenī ar bagāžas telpas grīdu, kas atvieglo bagāžas iekraušanu un novietošanu automobilī. Tā kā sēdekļi ir dalāmi attiecībā 60/40, Tev ir iespēja nolocīt tikai sēdekļa vienu pusi , kas ļauj pārvadāt lielākus priekšmetus, un joprojām ir vieta arī pasažieriem.

BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Pat ja automobilī ir aizņemtas visas 5 sēdvietas, joprojām ir pieejama plaša bagāžas nodalījuma telpa – 419 l. Bagāžas nodalījuma zemā grīda nodrošina arī lielāku priekšmetu ērtu iekraušanu un izkraušanu.

ASX APSKATS

EKOLOĢIJA

Viss automobilis ir kļuvis daudz vieglāks, tā priekšpuse, sāni un aizmugure izceļas ar nevainojamu aerodinamiku.

RIEPAS AR ZEMU RITES PRETESTĪBU

Riepām, kas izstrādātas sadarbībā ar vadošajām nozares kompānijām, ir daudz zemāka rites pretestība, kas samazina gan degvielas patēriņu, gan kaitīgo CO2 izmešu daudzumu.

AERODINAMISKS DIZAINS

ASX ir konstruēts tā, lai automobilis būtu ar izcilām aerodinamiskajām īpašībām. ASX aerodinamiskās pretestības koeficients ir 0.32.

BREMZĒŠANAS ENERĢIJAS IZMANTOŠANA

Kad tu bremzē vai vienkārši esi atlaidis akseleratora pedāli, ASX akumulators uzlādējas, pateicoties īpaši efektīvajam ģeneratoram. Pateicoties tam, akumulatora uzlādēšanai ir nepieciešams mazāks degvielas daudzums.

ASX APSKATS

VEIKTSPĒJA

ASX ar tīro un ekonomisko dīzeļdzinēju nodrošina vienmērīgu jaudu un zemu degvielas patēriņu.

PILNĪGA KONTROLE 

BALSTIEKĀRTA

Braukšanas prieks rodas no pārliecības, savukārt pārliecība rodas no spējas kontrolēt situāciju. McPherson priekšējā un daudzposmu aizmugurējā balstiekārta nodrošina komfortu uz jebkura ceļa seguma veida, pat visnelīdzenākā, savukārt amortizatori un stabilizatori ir noregulēti sportiskam braukšanas stilam, lai jebkurš pagrieziens būtu izbraucams pārliecinoši un droši. Kopā ar precīzi noregulēto stūres iekārtu, ASX kļūst par automobili, ko tu vari pilnībā kontrolēt.

TRANSMISIJA

MEHĀNISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

5-pakāpju mehāniskā pārnesumkārba noteikti patiks tiem, kas dod priekšroku pilnīgai kontrolei pār mašīnu.

MEHĀNISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

6-pakāpju mehāniskā pārnesumkārba noteikti patiks tiem, kas dod priekšroku pilnīgai kontrolei pār mašīnu.

DZINĒJU TIPI

2,2 LITRU DI-D DZINĒJS

2,2 litru DI-D dzinējs apvienojumā ar 6 pakāpju automātisko transmisiju nodrošina izcilu jaudu un griezes momentu.

1,6 LITRU DI-D TURBODZINĒJS

Turbodzinējs ar starpdzesētāju un vienmērīgu 84kW/116 ZS jaudu ir arī pārsteidzoši ekonomisks un draudzīgs videi.

1,6 LITRU MIVEC DZINĒJS

Benzīna piekritējus piesaistīs mūsu jaudīgais 1,6 litru MIVEC dzinējs, ko var apvienot ar plūstošo manuālo pārnesumkārbu.

ELEKTRONISKI KONTROLĒJAMA 4WD SISTĒMA AR BRAUKŠANAS REŽĪMU PĀRSLĒGU

BRAUKŠANAS REŽĪMU PĀRSLĒGS

Uz centrālās konsoles novietotais slēdzis, atkarībā no ceļa un laika apstākļiem, ļauj pārslēgties starp 3 dažādiem braukšanas. 2WD piemērots braukšanai ikdienā, lai ekonomētu degvielu, 4WD režīms automātiski pieslēdz aizmugures riteņu, ja pēkšņi rodas nepieciešamība pēc papildus saķeres, piemēram, uz slidenas ceļa virsmas, savukārt 4WD Lock režīms ļauj pārvietoties pat ļoti sarežģītu ceļu apstākļos-sniegs, dubļi, smiltis utt.

ASX APSKATS

DROŠĪBA

ASX drošības līmenis ir viens no labākajiem šīs klases automobiļos. Uzziniet, kāpēc!

PASĪVĀS DROŠĪBAS SISTĒMAS  

SEPTIŅI GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

ASX, kas aprīkots ar 7 gaisa drošības spilveniem, ievērojami uzlabo katra pasažiera drošību. Vadītāja vieta ir aprīkota arī ar ceļgalu gaisa drošības spilvenu. Sānu sadursmes gadījumā visus pasažierus sargās sānu aizkarveida gaisa drošības spilvens.

Piezīme! Septiņu gaisa drošības spilvenu sistēma ir papildaprīkojums. Aprīkojums var atšķirties no attēlā redzamā. Gaisa drošības spilveni ietilpst papildu drošības sistēmas SRS komplektācijā. Lai samazinātu traumu gūšanas risku gaisa drošības spilvenu atvēršanās rezultātā, vienmēr lietojiet drošības jostu, sēdiet taisni sēdekļa vidū un neatspiedieties pret durvīm. Bērnus līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot) vienmēr pārvadājiet aizmugurējā sēdeklī, un izmantojiet atbilstošus bērnu drošības sēdeklīšus. Nekad nenovietojiet uz aizmuguri vērstu bērnu drošības sēdeklīti priekšējā sēdeklī. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzam skatīt automobiļa rokasgrāmatu un instrukciju, kas pievienota jūsu bērnu drošības sēdeklītim.

PAAUGSTINĀTAS TRIECIENIZTURĪBAS VIRSBŪVE RISE

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE garantē augstāku vadītāja un pasažieru drošības līmeni sadursmes gadījumā. RISE virsbūves īpaši veidotā struktūra absorbē un izkliedē triciena enerģiju, kas, savukārt, samazina traumu gūšanas risku.

AKTĪVĀS DROŠĪBAS SISTĒMAS 

PLATLEŅĶA PRIEKŠĒJIE KSENONA LUKTURI

ASX ir aprīkots ar platleņķa ksenona lukturiem, kas izgaismo ceļu plašākā rādiusā nekā parastie ksenona lukturi, tādējādi tumšajā diennakts laikā Tu vari braukt daudz drošāk.

AKTĪVĀ STABILITĀTES KONTROLES SISTĒMA (ASC)

Aktīvās stabilitātes kontroles sistēmas sensori seko līdzi tam, vai kāds no automobiļa riteņiem nesāk izslīdēt. Tiklīdz tiek konstatēta kāda riteņa izslīdēšana, sistēma to attiecīgi  piebremzē, tādējādi saglabājot drošu un stabilu automobiļa gaitu.

Piezīme! ASC vadība pilda tikai papildfunkcijas. Lūdzu, brauciet uzmanīgi un braukšanas laikā nekad nepaļaujieties tikai uz šīm funkcijām. Visiem četriem riteņiem izmantojiet viena tipa un izmēra riepas. Pēc iegādes neuzstādiet automobilim ierobežotas slīdes diferenciāli. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzam skatīt automobiļa rokasgrāmatu.

ABS & EBD

Straujas bremzēšanas gadījumos ABS palīdz izvairīties no riteņu bloķēšanas, kas savukārt nodrošina drošu kontroli pār automobili.  Neatkarīgi no pasažieru skaita, bagāžas svara vai ceļa apstākļiem elektroniskā bremžu spēka sadales sistēma EBD vienmērīgi izlīdzina bremzēšanas spēku uz aizmugurējiem riteņiem, palielinot vispārējo drošību.

Piezīme! ABS var palīdzēt autovadītājam izvairīties no bīstamām situācijām bremzēšanas laikā, bet šī sistēma neaizstāj drošu braukšanu. ABS ne vienmēr samazina bremzēšanas ceļa garumu. Bremzēšanas ceļa garumu var ietekmēt daudzi faktori, tostarp ceļa segums un riepu saķere ar ceļa segumu.

PALĪGSISTĒMA KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI KĀPUMĀ (HSA)

Uzsākot kustību kāpumā, Tavs automobilis neripos atpakaļ, jo sistēma, konstatējot slīpu ceļa virsmu, automātiski iedarbina bremzes līdz tam brīdim, kad ir nospiests akseleratora pedālis.

Piezīme! Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kāpumā HSA neaizstāj drošu braukšanu. Braucot pa stāviem ceļiem, nekad nepaļaujieties tikai uz šo sistēmu. Ja bremžu pedālis ir ļoti noslogots vai ceļš ir ļoti stāvs vai slidens, automobilis var sākt ripot atpakaļ. Šī funkcija nav paredzēta, lai nekustīgi noturētu automobili nogāzē ilgāk par 2 sekundēm. Neizmantojiet šo funkciju bremžu pedāļa vietā, lai noturētu automobili nekustīgu. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzam skatīt automobiļa rokasgrāmatu.

PRETSLĪDES KONTROLES SISTĒMA (TLC)

Ja sistēma konstatē, ka kāds no riteņiem griežas tukšgaitā, tā automātiski piebremzē šo riteni, tādējādi uzlabojot saķeri ar ceļa virsmu, kas savukārt ļauj pilnībā kontrolēt automobili.

Piezīme! Pretslīdes kontroles sistēma TLC vadība pilda tikai papildfunkcijas. Lūdzu, brauciet uzmanīgi un braukšanas laikā nekad nepaļaujieties tikai uz šīm sistēmām. Visiem četriem riteņiem izmantojiet viena tipa un izmēra riepas. Pēc iegādes neuzstādiet automobilim ierobežotas slīdes diferenciāli. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzam skatīt automobiļa rokasgrāmatu.

PAAUGSTINĀTA SĒDPOZĪCIJA

Paaugstināta sēdpozīcija nodrošina labāku ceļa pārredzamību un līdz ar to arī augstāku drošību, turklāt tā atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu no automobiļa.

AIZMUGURĒJIE AUTO NOVIETOŠANAS SENSORI

Automašīnas novietošanas procesā, sensori, konstatējot dažādus šķēršļus, brīdina par tiem autovadītāju.

ATPAKAĻSKATA KAMERA

Nodrošina ērtāku auto novietošanu un drošāku pārvietošanos atpakaļgaitā.

BREMŽU PEDĀĻA PRIORITĀTES SISTĒMA (BOS)

Bremžu pedāļa prioritātes sistēma BOS nodrošina to, ka automobili var apstādināt pat tad, ja vienlaicīgi ar bremžu pedāli ir nospiests arī akseleratora pedālis, turklāt šī sistēma darbojas neatkarīgi no automobiļa braukšanas ātruma.