Hyundai i30

Hyundai i30

Dizains, kas nenoveco

Precīzi veidotas virsmas, plūstošs siluets un izteiksmīgi dizaina elementi piešķir automobilim eleganci un vienkāršu izsmalcinātību.

INTERJERS

Jaunā i30 modeļa slodzi nesošā konstrukcija ir veidota no īpaši augstas izturības tērauda. Izturīgā un vienlaikus vieglā automobiļa virsbūve nodrošina mazāk trokšņu un vibrācijas automobiļa salonā.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija (DAA)

DAA funkcija pārrauga un analizē stūres pagriešanas leņķa, stūrēšanas griezes momenta un automobiļa novietojuma izmaiņas satiksmes joslā un reģistrē braukšanas ilgumu, kā arī spēj noteikt vadītāja koncentrēšanās spēju zudumu. Šādā situācijā sistēma aktivizē skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus. Sistēmas jutības iestatījumi ir maināmi.

DROŠĪBA

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS), izmantojot automobiļa priekšējo kameru, spēj noteikt frontālas sadursmes iespējamību un brīdina automobiļa vadītāju par briesmām. Izvairīties no sadursmes vai mazināt tās intensitāti palīdz autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB), kas aktivizē ārkārtas bremzēšanu. FCWS sistēmu ir iespējams papildināt ar priekšējo radaru, kas papildus nodrošina arī gājēju noteikšanas funkciju.

ESI SASNIEDZAMS

Ērta piekļuve integrētajām savienojamības, navigācijas, informācijas un izklaides sistēmām, izmantojot 8″ skārienekrānu. LIVE pakalpojumi tiek nodrošināti ar rūpnīcā uzstādītajām Apple CarPlayTM un Andoid AutoTM sistēmām.

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Hyundai piešķir i30 piecu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, kam klāt nāk diennakts tehniskā palīdzība uz ceļiem un bezmaksas tehniskā kontrole starp regulārām periodiskām apkopēm piecu gadu garumā.

DODIES AIZVIEN TĀLĀK AR STILU

Jaunā i30 dizaina koncepts nav pakļauts laika ritējumam — tā nezūdošās vērtības atspoguļojas ikvienā vissīkākajā automobiļa detaļā.

 

Hyundai jaunā kaskādes tipa radiatora režģa dizaina formas atgādina izkausētu, plūstošu tēraudu — materiālu, kurš izstaro neapturamu spēku un kustību. Apakšējā bufera trīsdimensiju veidols vēl vairāk pastiprina jaunā i30 platās riteņu bāzes sportisko iespaidu

Jaunā i30 sānu dizaina tīrajā formā izceļas eleganta, nepārtraukta plūduma rakstura līnija, kas sniedzas no automobiļa priekšējiem lukturiem līdz aizmugures kombinētajiem lukturiem.

Automobiļa jumts plūstoši pāriet modernā, melni glancētā, aerodinamiskā jumta spoilerī, kurā iebūvēti centrā augstu novietoti bremžu lukturi.

Moderns LED apgaismojums

Jaunā dizaina elegantajos priekšējos lukturos tuvo un tālo gaismu funkcijas nodrošina vairāki LED projektori. LED lukturi ir gaišāki un energoefektīvāki par standarta lukturiem.

LED dienas gaitas lukturi

Modernizētais sešstūra formas radiatora režģis piešķir lukturiem ieliekta dizaina formas. Jaunais radiatora režģis plūstoši sašaurinās virzienā uz leju, piešķirot automobilim izsmalcinātības raksturu.

Panorāmas jumta lūka

Plaši atveramā stikla panorāmas jumta lūka ar sasvēršanas un bīdīšanas tipa atvēršanas funkciju piešķir automobiļa salonam plašuma un gaisīguma iespaidu. Šī opcija ir pieejama, izvēloties Style komplektācijas līmeni ar luksusa paku.

Aizmugures kombinētie lukturi

Aizmugures kombinēto lukturu izteikti horizontālais novietojums pastiprina automobiļa spēka, plašuma un stabilitātes iespaidu. Kombinētie lukturi ir pieejami arī ar LED tipa lukturiem, kas ir gan energoefektīvi, gan vizuāli pievilcīgi.

Aizmugures atstarotāji un miglas lukturi

Augstu novietotie aizmugures atstarotāji un miglas lukturi veicina automobiļa plašuma un stabilitātes iespaidu.

5 dubulto spieķu dizaina dekoratīvie diski

Jaunajam i30 ir pieejami 15″ dekoratīvie diski („Classic”), 16″ pelēkas metālikas vieglmetāla diski („Comfort”) un 17″ pelēkas metālikas vieglmetāla diski („Style”).

Mēraparātu paneļa un salona nosvērtā vienkāršība rada tveramu elegances, kvalitātes un plašuma iespaidu. Un sajūtas nemelo — jaunais i30 ir viens no plašākajiem automobiļiem savā klasē.

Vadītāja modrības brīdinājuma
funkcija (DAA)

Jaunais i30 spēj analizēt lielu ienākošo signālu daudzumu, tostarp stūres pagriešanas leņķa, stūrēšanas griezes momenta un automobiļa novietojuma izmaiņas satiksmes joslā, kā arī analizēt braukšanas ilgumu. Ja sistēma konstatē automobiļa vadītāja nogurumu, tā nekavējoties aktivizē brīdinājuma signālus.

Virtuāls 8″ skārienekrāns

Navigācijas platformā ir ietverts LIVE Services abonements septiņus gadus bez maksas. Informācija tiek attēlota mēraparātu panelī stratēģiski izvietotajā pilnkrāsu 8″ skārienekrānā, kas ir ērti sasniedzams gan automobiļa vadītājam, gan arī pasažieriem.

Automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

Divu zonu automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma sniedz iespēju izvēlēties automobiļa vadītāja un priekšējā pasažiera vietā atšķirīgus temperatūras iestatījumus. Iestatiet vēlamo temperatūru, un sistēma paveiks visu pārējo.

Modernas savienojamības funkcijas

8″ skārienekrāna displejs un jaunā i30 visaptverošās savienojamības iespējas ļauj vadītājam braukšanas laikā droši piekļūt iPhone vai Android viedtālruņa funkcijām. Automobilis ir aprīkots ar centrā novietotu bezvadu uzlādes paliktni ērtai viedtālruņa uzlādēšanai.

7 pakāpju DCT automātiskā ātrumkārba

Īpaši izstrādātā 7 pakāpju DCT pārnesumkārba ar optimizētu degvielas patēriņu automobilim nodrošina papildu dinamiskus akcentus. Pārnesumu pārslēgšana ir īpaši ātra, vienmērīga un patīkama. Iespējams izvēlēties kādu no 3 braukšanas režīmiem — normālo („Normal”), ekonomisko („Eco”) vai sporta („Sport”) režīmu.

Bīdāms priekšējais elkoņa balsts

Starp priekšējiem sēdekļiem atrodas ērts elkoņa balsts, kuru pēc vajadzības ir iespējams pabīdīt uz priekšu un atpakaļ. Atverot elkoņa balsta vāku, skatienam atklājas parocīgs nodalījums sīklietu glabāšanai.

DODIES AIZVIEN TĀLĀK AR PRIEKU

Ievērojami uzlabotie automobiļa piedziņas elementi nodrošina gan vienmērīgu un klusu sniegumu, gan arī lielu braukšanas jaudu, sniedzot neatkārtojami dinamisku braukšanas pieredzi.

1,4 T-GDi benzīna dzinējs

Jaunizstrādātais 1,4 litru T-GDI dzinējs, kas nodrošina 140 ZS jaudu un 242 Nm griezes momentu pie 1500 apgr./min., sniedz dinamisku un atbildīgu braukšanas pieredzi. Dzinējs ir pieejams ar 6 pakāpju manuālo vai 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu.

Maks. jauda — 140 ZS (103 kW)

Maks. griezes moments — 242,0 Nm

1,0 T-GDi benzīna dzinējs

1,0 T-GDI ir samazināts benzīna dzinējs ar turbokompresoru, un tas spēj attīstīt 120 ZS lielu jaudu un nodrošināt 171,1 Nm lielu griezes momentu pie 1500 ~ 4000 apgr./min. Dzinējs ir pieejams kopā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Maks. jauda — 120 ZS (88 kW)

Maks. griezes moments — 171,1 Nm

1,4 MPi benzīna dzinējs

Šis benzīna dzinējs bez turbokompresora sasniedz 100 ZS lielu jaudu un nodrošina 134 Nm lielu griezes momentu pie 3500 apgr./min. Dzinējs ir pieejams kopā ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu.

Maks. jauda — 100 ZS (73,3 kW)

Maks. griezes moments — 134 Nm

DODIES AIZVIEN TĀLĀK AR VIEGLUMU

Papildus eleganti nosvērtajam salonam jaunais i30 ir aprīkots ar augstākās klases braukšanas palīgsistēmām, kas ikvienu braucienu ļauj aizvadīt bez raizēm. 8″ skārienekrānā tiek attēlota ne tikai navigācijas informācija — LIVE Services nodrošina arī satiksmes informāciju reāllaikā, informāciju par fotoradariem, laikapstākļiem un tuvumā esošiem apskates objektiem.

Priekšējie un aizmugures stāvvietas sensori

Automobiļa novietošana stāvēšanai ierobežotās vietās reizēm var būt problemātiska, it īpaši pasliktinātas redzamības apstākļos. Sensori automobiļa priekšējā un aizmugurējā buferī spēj reģistrēt nepamanītos šķēršļus un brīdināt par nepieciešamību apstāties, lai nepieļautu sadursmi.

Elektroniskā stāvbremze (EPB)

Elektroniskās stāvbremzes aktivizēšanas slēdzis aizņem daudz mazāk vietas nekā standarta tipa stāvbremze. Tas arī vienkāršo stāvbremzes aktivizēšanu un deaktivizēšanu, jo vienīgais, kas ir jāizdara, — jānospiež poga. Tik vienkārši!

Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)

Lai identificētu ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlotu ātruma ierobežojumus reālajā laikā, SLIF izmanto priekšējo kameru un informāciju, ko saņem no navigācijas sistēmas. Šī informācija tiek attēlota navigācijas sistēmas displejā un kombinētajā mēraparātu panelī.

DODIES AIZVIEN TĀLĀK AR PĀRLIECĪBU

Jaunā i30 plašais standarta drošības funkciju klāsts sniedz sirdsmieru un nodrošina patīkamus braucienus.

Autonomā avārijas bremzēšana (AEB)

Moderna braukšanas palīgsistēma, kas izmanto radara signālus un priekšējo kameru, nepārtraukti analizējot satiksmi. Konstatējot sadursmes risku ar gājēju vai citu transportlīdzekli, tiek automātiski iedarbinātas bremzes.

Adaptīvā inteliģentā kruīza kontrole (ASCC)

Paaugstina drošību un mazina stresu, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos ASCC atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Pamatā paredzēta, lai brīdinātu vadītājus, kas iesnaužas pie stūres. Ja automašīna novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu vai aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu.

Aklās zonas kontroles sistēma (BSD)

Tā informē vadītāju par aklajā zonā esošajiem transportlīdzekļiem un atvieglo joslu maiņu. Izbraucot no stāvvietas atpakaļgaitā, aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājuma sistēma brīdina, ja tuvojas citi transportlīdzekļi, un var mazināt sadursmes sekas.

 

Frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS)

Universālā kamera uzrauga attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim. Ja tiek konstatēts sadursmes risks, tā iedarbina vizuālu un skaņas brīdinājumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Classic | standarta aprīkojums

Drošība

 • Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)
 • Palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC)
 • Bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS)
 • ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi (2 gab.)
 • Automātiska lukturu vadība
 • Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)
 • Pretzagļu aizsardzības signalizācija
 • Pasažiera drošības spilvens
 • Aizkarveida drošības spilveni
 • Atgādinājums par nepiesprādzētu drošības jostu
 • Automobiļa vadītāja modrības brīdinājuma funkcija (DAA)
 • Sānu drošības spilveni (priekšā)
 • Vadītāja drošības spilvens
 • Riepu remonta komplekts (TMK)
 • Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)
 • Riepu spiediena uzraudzības sistēma (TPMS)
 • Frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS)

Eksterjers

 • 15" tērauda diski un pilna izmēra dekoratīvajiem diskiem
 • LED gabarītlukturi
 • Ārējie durvju rokturi virsbūves krāsā
 • Elektriski regulējami sānu spoguļi
 • Sānu spoguļi virsbūves krāsas korpusā
 • Apsildāmi sānu spoguļi
 • Bamperi virsbūves krāsā
 • Dubļu sargi (priekšējie un aizmugurējie)
 • Priekšējie miglas lukturi
 • Projekcijas tipa halogēna lukturi
 • Motora pārsega izolācija (tikai dīzeļdzinējiem)
 • Statiskie pagrieziena lukturi
 • LED dienas gaitas lukturi
 • Tonēti stikli
 • Augšējais stopsignāls

Salons

 • 12 V rozete bagāžas nodalījumā
 • Bagāžas nodalījuma pārsegs
 • 12 V rozetes viduskonsolē
 • Bagāžas nodalījuma apgaismojums
 • Auduma sēdekļu apdare
 • Bagāžas tīkla āķi
 • 3,5'' kombinētais LCD informācijas displejs
 • Jumta konsoles lampiņa
 • Vadītāja sēdekļa augstuma regulēšana
 • 60:40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi
 • Grīdas konsoles glabāšanas nodalījums un roku balsts
 • Regulējama augstuma aizmugures sēdekļu galvas balsti
 • Glāžu turētāji
 • Reostats
 • Elektrisko logu automātiskas pacelšanas/nolaišanas funkcija
 • Stūre ar regulējamu augstumu un attālumu
 • Priekšējie galvas balsti ar slīdošu regulējumu
 • Saulessargs ar spogulīti
 • Sēdekļu apsilde (priekšā)
 • Borta dators
 • Aizdedzes slēdža/iedarbināšanas pogas apgaismojums

Komforts

 • Ātruma uzturēšanas
 • Audiosistēmas vadības slēdži uz stūres
 • Ātruma ierobežotājs
 • Manuālā gaisa kondicionēšanas sistēma
 • Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)
 • Radio + RDS ar 5.0'' LCD displeju
 • Centrālās atslēgas
 • USB/AUX pieslēgvieta
 • Centrālās atslēgas tālvadība
 • Bluetooth
 • Skaļruņi priekšējās un aizmugures durvīs
 • PTC sildītājs (tikai dīzeļa dzinējam)
 • Dzinēja start/stop sistēma

Fresh plus | papildus/atšķirībā no Classic

 • 15" vieglmetāla diski
 • Vadītāja puses sānu spoguļa virzienrādītājs
 • Ādas stūre
 • Radio + RDS ar 5.0'' LCD skārienekrānu
 • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
 • Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori
 • Elektrisko logu automātiskas pacelšanas/nolaišanas funkcija
 • Elektriski vadāmi logi aizmugurē
 • Apsildāma stūre
 • Atpakaļskata kamera ar dinamisku palīglīniju
 • Pārnesumu pārslēga uzgalis ar ādas apdari
 • Matēta hroma salona durvju rokturis

Comfort | papildus/atšķirībā no Classic

 • Aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori
 • Pārnesumu pārslēga lāpstiņa (tikai DCT modeļiem)
 • Atpakaļskata kamera ar dinamisku palīglīniju
 • Pasažiera sēdekļa augstuma regulēšana
 • 16" vieglmetāla diski
 • Aizmugures sēdekļa centrālais roku balsts ar glāžu turētājiem
 • Automātisks radiatora gaisa vārsts (tikai M/T modeļiem)
 • Elektriski vadāmi logi aizmugurē
 • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
 • Matēta hroma salona durvju rokturis
 • Vadītāja puses sānu spoguļa virzienrādītājs
 • Kabatas sēdekļu atzveltnēs
 • Ādas stūre
 • Mēraparātu panelis Supervision Cluster ar 4.2'' LCD informācijas ekrānu
 • Braukšanas režīma izvēle (tikai DCT)
 • Pilnībā automātiska dubulta klimata kontroles sistēma
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdekļa jostasvietas atbalsts
 • Apsildāma stūre
 • Elektrohromatisks salona atpakaļskata spogulis (ECM)
 • Radio + RDS ar 5.0'' LCD skārienekrānu
 • Elektrisko logu automātiskas pacelšanas/nolaišanas funkcija
 • Augsto frekvenču skaļrunis priekšā (Tweeter)
 • Pārnesumu pārslēga uzgalis ar ādas apdari
 • Slēpju lūka aizmugures sēdekļa atzveltnē

Style | papildus/atšķirībā no Comfort

 • Adaptīvā inteliģentā kruīza kontrole (ASCC) (tikai DCT)
 • Ārējo rokturu apgaismojums
 • Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)
 • LED aizmugures kombinētie lukturi
 • Stāvbremzes funkcija (Autohold)
 • Izkāpšanas/iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos
 • Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)
 • Tonēti stikli
 • Drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzība
 • Auduma + ādas sēdekļu apdare
 • Elektroniskā stāvbremze (EPB)
 • Vieglmetāla pedāļi
 • Priekšējie un aizmugures stāvvietas sensori
 • Android Auto preinstalācija
 • Joslas maiņas palīgsistēma (LCA)
 • Apple Car Play preinstalācija
 • Lietus sensors
 • Ventilācijas atveres aizmugurējā konsolē
 • Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums (RCTA)
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis ar integrēto atmiņas sistēmu (2 profili)
 • Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)
 • Konsoles roku balsts ar bīdīšanas funkciju
 • 17" vieglmetāla diski
 • Live pakalpojumi
 • Radiatora režģis ar hromētu akcentu
 • Navigācijas sistēma ar 8" skārienekrānu
 • Hromēti ārējie durvju rokturi
 • Inteliģentās atslēgas sistēma ar iedarbināšanas pogu
 • Duālie LED tuvās/tālās gaismas lukturi ar statiskās lieces funkciju
 • Bezvadu tālruņa lādētājs (Qi savietojams)
 • Glancētas vadītāja puses spoguļa uzlikas