Hyundai i40 Sedan

Hyundai i40 Sedan

MODERNS EIROPAS DIZAINS

Ar precīzajām virsbūves kontūrām un izteiksmīgajiem vieglmetāla diskiem atjaunotais i40 sedans rada nekļūdīgi dinamisku iespaidu.

JAUNAS TEHNOLOĢIJAS – ZEMĀKI IZMEŠI

Atjaunināts dzinēju klāsts un jauna 7 pakāpju dubultā sajūga transmisija nodrošina labāku degvielas ekonomiju un augstāku braukšanas komfortu. Visi dzinēji atbilst Euro 6 izmešu standartiem.

PIECU GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA

Jūsu atjaunotā Hyundai i40 sedana standartaprīkojumā ietilpst 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un pilnīgs sirdsmiers, jo tas ir izgatavots atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

EKSTERJERS

Uzlabota dizaina priekšējais režģis, LED miglas lukturi un priekšējie un aizmugurējie lukturi papildina grezno priekšpuses un eleganto aizmugures dizainu.

INTERJERS

Atjaunotā i40 sedana salons ir veidots tā, lai vadītājs katrā braucienā saņemtu visaktuālāko informāciju un nebūtu garlaikots. Kvalitatīvā audiosistēma ar sešiem skaļruņiem nodrošina izcilu skaņas kvalitāti visā salonā.

VEIKTSPĒJA

Jaunā 7 pakāpju DCT transmisija piedāvā pilnīgi automātisku darbību vai sekvenciālu pārnesumu pārslēgšanu ar pārnesumu pārslēgu vai lāpstiņām pie stūres, ja vēlaties braukt aktīvāk.

DROŠĪBA

i40 sedanam ir daudzas drošības funkcijas, kas palīdzēs jums izvairīties no bīstamām situācijām.

ĒRTUMS

Atjaunotā i40 sedana salona izmēri ir vieni no labākajiem segmentā, un aizmugures pasažieriem ir pieejama pat sēdekļu apsilde.

DIZAINS, KAS NEATSTĀJ VIENALDZĪGU

Atjaunotā i40 sedana seju veido izteiksmīgie priekšējie lukturi, sešstūra priekšējais režģis un LED miglas lukturi.

HID priekšējie lukturi

Atjaunotā i40 sedana priekšējie biksenona lukturi izgaismo ceļu spožāk un skaidrāk. Automātiska augstuma regulēšanas funkcija ir iekļauta standarta aprīkojumā. Inteliģentās tālās gaismas (SHB) reaģē uz pretimbraucošajiem transportlīdzekļiem un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

Modeļiem ar Comfort komplektācjas līmeni kā papildaprīkojums ir pieejama XENON pakete, kurā ietilpst biksenona lukturi, statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi, priekšējo lukturu mazgātāji, kā arī bezatslēgas iekāpšanas un dzinēja iedarbināšanas sistēma.

LED priekšējie miglas lukturi

Priekšējiem LED miglas lukturiem ir vienkāršas, caurspīdīgas lēcas. Tie ir uzstādīti īpaši zemu, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu apgaismojumu, braucot miglā

Radiatora režģis

Starp elegantajiem priekšējiem lukturiem atrodas jauns sešstūra formas priekšējais režģis ar hromētām horizontālajām joslām (atkarībā no izvēlētā apdares līmeņa).

LOGA TĪRĪTĀJU ATKAUSĒTĀJS

Vējstikla pamatnē integrēts sildelements nokausē ledu un atbrīvo piesalušus loga tīrītājus.

SĀNU SPOGUĻI AR LED PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJIEM

Aerodinamiski veidoti sānu spoguļu korpusi mazina vēja troksni, bet integrētie LED pagrieziena rādītāji ļauj drošāk pārkārtoties uz citu braukšanas joslu.

AIZMUGURES LED KOMBINĒTIE LUKTURI

LED tehnoloģija nodrošina uzlabotu dzidrumu un spožumu, tie iedarbojas un brīdina pārējos autovadītājus ātrāk.

AUGŠĒJAIS LED STOPSIGNĀLS

Maksimāla redzamība un aizsardzība, pateicoties šai diskrētajā jumta spoilerī integrētajai drošības funkcijai. Gaismas diožu bloks nodrošina spilgtu, sarkanu gaismu.

BAUDĀMA VIDE

Jaunajā i40 sedanā pilnīgi viss salons ir kā interjera dizaina paraugstunda. Tas rūpīgi apvieno kvalitatīvus materiālus, eleganti ieturētas krāsu kombinācijas un šim segmentam izcilu komfortu, ietilpību un ērtību.

Vadības slēdži uz stūres

Audiosistēmas funkciju vadība un regulēšana ar tālvadības slēdžiem ļauj vadītājam justies brīvi nenoņemt rokas no stūres braukšanas laikā.

1.   Kruīza kontroles vadības slēdži

2.   Audiosistēmas vadības slēdži

3.   Apsildāma stūre

4.   Borta datora vadības slēdži

Pilnīgi automātiska klimata kontrole

Vadītājam un priekšējam pasažierim ir iespēja iestatīt temperatūru atsevišķi atbilstoši savām vēlmēm. Sistēma uztur katrā zonā iestatīto temperatūru.

Priekšējo sēdekļu ventilācijas sistēma

Priekšējos sēdekļos integrēti ventilatori rada vieglu gaisa plūsmu caur mikroskopiskajām atverēm sēdekļu ādas apšuvumā. Pieejama komplektā ar ādas sēdekļiem un elektriski regulējamu priekšējā pasažiera un vadītāja sēdekli.

Elektriski regulējami sēdekļi

Desmit dažādos veidos elektriski regulējams vadītāja sēdeklis piedāvā arī jostasvietas atbalstu augstākam komforta un drošības līmenim.

VIDUSKONSOLE

Zem komfortablā, polsterētā centrālā roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuros var novietot kompaktdiskus un citus nelielus priekšmetus.

CIMDU NODALĪJUMS

Cimdu nodalījumu var atdzesēt ar vēsa gaisa plūsmu, lai ceļā līdzi paņemtā pārtika saglabātos svaiga.

GLABĀŠANAS SISTĒMA AR GLĀŽU TURĒTĀJIEM

Priekšējā grīdas konsolē var ievietot divas ūdens pudeles un citus nelielus priekšmetus. Bīdāms pārsegs ļauj uzturēt kārtību un paslēpt lietas no nevēlamiem skatieniem.

JAUDA, KURAS NEKAD NETRŪKST

Dzinēji, kas atbilst Euro 6 izmešu normām, ar uzviju nodrošinās i40 sedanam lielu griezes momentu un vilkmes spēju, lai kurp vestu jūsu ceļš. Var izvēlēties no benzīna un diviem dīzeļa dzinējiem. Modelim ar manuālo pārnesumkārbu (ISG) un 1,7 litru dzinēju CRDi CO2 izmešu daudzums ir tikai 110 g/km.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Izbaudiet zibenīgu pārnesumu pārslēgšanu uz augšu un uz leju ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres tāpat kā ekskluzīvos sporta automobiļos.

Braukšanas režīmu izvēles sistēma

Tikai ar automātisko transmisiju pieejamā braukšanas režīmu izvēles sistēma ļauj vadītājam optimizēt braukšanas režīmu, ņemot vērā informāciju, ko sniedz sensori, kas uzrauga ceļu un braukšanas apstākļus.

ĒRTUMS UN KOMFORTS

Atjaunotais i40 sedans ir aprīkots ar funkcijām un sistēmām, kas padara dzīvi ērtāku katru dienu un katrā braucienā.

Priekšējie lukturi

Atjaunotajam i40 sedanam ir projektora tipa priekšējie lukturi ar jaunu dizainu. Apgaismes sistēmā ietilpst arī eleganti LED dienas gaitas lukturi. Krēslas sensors automātiski ieslēdz priekšējos lukturus, kad kļūst tumšs.

Atkarībā no aprīkojuma līmeņa vai izvēlētā papildaprīkojuma komplekta ceļu tumsā apgaismo statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vai biksenona lukturi ar adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu (AFLS). AFLS izmanto grozāmu mehānismu, kas savienots ar stūri, lai lukturi vienmēr būtu pavērsti braukšanas virzienā.

Audiosistēma ar sešiem skaļruņiem un ārējo pastiprinātāju

Standarta audiosistēmā ietilpst seši skaļruņi, kas nodrošina bagātīgu un pārsteidzošu skaņu.

AUDIOSISTĒMA (RADIO/DAB/CD/MP3)

Standarta audiosistēmai ir seši skaļruņi, radio, DAB un CD atskaņotājs ar MP3 atskaņošanas iespēju. Audiosistēmai ir 4,3″ TFT skārienekrāns.

DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS / IZSLĒGŠANAS POGA

Dzinēja iedarbināšanas/izslēgšanas poga ļauj iztikt bez aizdedzes atslēgas. Ja jums līdzi ir atslēga, i40 sedanu var iedarbināt un izslēgt, vienkārši nospiežot pogu.

SAVIENOJAMĪBA (AUX UN USB)

Ir pieejamas savienojuma ligzdas visizplatītāko mūzikas atskaņotāju un USB atmiņas ierīču pieslēgšanai.

ELEKTROHROMATISKAIS SPOGULIS (ECM)

Elektrohromatiskais spogulis (ECM) automātiski konstatē un samazina apžilbināšanu no aizmugurē braucošiem transportlīdzekļiem, būtiski mazinot acu nogurumu.

IZVAIRĪŠANĀS NO NEPATĪKAMIEM PĀRSTEIGUMIEM

Paredzēt negaidīto nav iespējams, taču atjaunotais i40 sedans ir aprīkots ar modernām preventīvās drošības sistēmām, kas var palīdzēt jums izvairīties no nepatīkamām situācijām.

Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)

Jaunā ātruma ierobežojumu informācijas funkcija atpazīst ceļa zīmes un attēlo noteikto ātruma ierobežojumu jaunā TFT displejā priekšējā panelī.

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)

Tiek nepārtraukti uzraudzīta virziena stabilitāte un vilcējspēks, lai gadījumā, ja pastāv saslīdēšanas vai sagriešanās risks, ESC kontrolē atsevišķu riteņu bremžu darbību, novēršot briesmas.

Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)

Sistēma novērtē ceļa apstākļus un automobiļa svara sadalījumu, izmantojot modernu elektroniku, un optimizē bremzēšanas spēku, lai pēc iespējas saīsinātu bremzēšanas ceļu.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, LKAS konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu. Sistēma var glābt dzīvības situācijās, kad vadītājs aizmieg pie stūres.

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)

Atjaunotā i40 sedana priekšējie lukturi tumsā spēj konstatēt pretimbraucošus transportlīdzekļus un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, lai neapžilbinātu citus satiksmes dalībniekus.

9 drošības spilvenu sistēma

Atjaunotajam i40 sedanam ir līdz deviņiem drošības spilveniem, tostarp drošības spilveni vadītājam un priekšējam pasažierim, priekšējie un sānu aizkaru tipa drošības spilveni, divi priekšējie sānu drošības spilveni krūškurvja-iegurņa aizsardzībai un divi aizmugures sānu drošības spilveni krūškurvja aizsardzībai malējiem sēdekļiem, kā arī drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai.

BĒRNU SĒDEKLĪŠU STIPRINĀJUMU SISTĒMA

Ērti lietojamā ISOFIX sistēma garantē piemērotu sēdeklīšu drošu nostiprināšanu maksimālai drošībai.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE (EPB)

Inteliģentā stāvbremzes vadības poga ir ļoti vienkārši lietojama un arī ietaupa vietu salonā.

DROŠĪBAS JOSTAS

Maksimālam komfortam var regulēt pat drošības jostas. Paceliet vai nolaidiet tās tā, kā to vēlaties tieši jūs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Classic | standarta aprīkojums

Drošība

 • Bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS)
 • Priekšējie sānu drošības spilveni
 • Aktīvie priekšējie galvas balsti
 • Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā (HAC)
 • Automātiska lukturu vadība
 • ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājumi
 • Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)
 • Trīskāršais viena pieskāriena pagrieziena rādītājs
 • Aizmugurējo durvju slēdži bērnu drošībai
 • Pasažiera drošības spilvens
 • Aizkarveida drošības spilveni
 • Pasažiera drošības spilvena atslēgšanas slēdzis
 • Vadītāja drošības spilvens
 • Aizmugures drošības jostu slodzes ierobežotāji
 • Drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai
 • Atgādinājums par nepiesprādzētu drošības jostu
 • Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)
 • Automātiskā ātrumjutīgā durvju bloķēšanas sistēma
 • Avārijas stopsignāls (ESS)
 • Stūre ar regulējamu augstumu un attālumu
 • Priekšējās drošības jostas ar regulējamu augstumu
 • Pagaidu lietošanas rezerves ritenis
 • Priekšējo drošības jostu slodzes ierobežotāji
 • Riepu spiediena uzraudzības sistēma (TPMS)
 • Priekšējo drošības jostu priekšspriegotāji
 • Automobiļa stabilitātes kontrole (VSM)
 • Uz augšu/uz leju regulējami un bīdāmi galvas balsti priekšējiem sēdekļiem

Eksterjers

 • 16" tērauda diski ar 205/60R16 riepām un pilna izmēra dekoratīvajiem diskiem
 • Augšējais LED stopsignāls
 • Buferi virsbūves krāsā
 • LED aizmugures lukturi
 • Sānu spoguļi virsbūves krāsas korpusā
 • Priekšējie un aizmugures dubļu sargi
 • Ārējie durvju rokturi virsbūves krāsā
 • Sānu spoguļi ar integrētiem LED pagrieziena rādītājiem
 • Durvju rāmju hroma moldings
 • Projektora tipa priekšējie lukturi
 • Dubultais izpūtējs (izņemot 1.6)
 • Aizmugures stiklā integrēta antena
 • LED dienas gaitas lukturi

Salons

 • 12 V elektrības rozete
 • Instrumentu panelis ar plauktu
 • 60:40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi
 • Salona apgaismojuma aizture
 • Roku balsts un glabāšanas nodalījums
 • Stūres ādas apdare
 • Palīgrokturi priekšā (2 gab.)
 • Pārnesumu pārslēga uzgalis ar ādas apdari
 • Palīgrokturi aizmugurē (2 gab.)
 • Bagāžas nodalījuma apgaismojums
 • Salona LED punktu apgaismojums
 • Bagāžas tīkla āķi
 • Apģērbu pakaramie (3 gab.)
 • Lasīšanas apgaismojums ar saulesbriļļu turētāju
 • Bīdāms glāžu turētāja pārsegs
 • Aizmugures sēdekļa centrālais roku balsts ar krūžu turētāju
 • Sliekšņu uzlikas
 • Uz augšu/uz leju regulējami galvas balsti aizmugurējā sēdeklī
 • Vadītāja sēdekļa augstuma regulēšana
 • Reostats
 • Auduma sēdekļu apdare
 • Sēdekļa atzveltnes kabata
 • Grīdas konsoles glāžu turētājs
 • Sudraboti durvju rokturi
 • Karšu kabatas priekšējās un aizmugures durvīs
 • Biļešu turētājs vadītāja puses saulessargā
 • Priekšējo sēdekļu apsilde
 • Saulessarga spogulīšu apgaismojums
 • Cimdu nodalījuma apgaismojums
 • Saulessarga spogulītis ar pārsegu
 • Slēdzams cimdu nodalījums
 • Mēraparātu panelis Supervision Cluster ar DOT LCD informācijas ekrānu
 • Iedarbināšanas pogas apgaismojums

Komforts

 • 6 skaļruņi
 • Gaisa kondicionētājs
 • Autohold funkcija
 • Stūres pastiprinātājs ar motora piedziņu
 • AUX/USB pieslēgvieta
 • Elektrisko logu automātiskas pacelšanas/nolaišanas funkcija
 • Bluetooth brīvroku sistēma
 • PTC sildītājs (tikai dīzeļa dzinējam)
 • Ātruma uzturēšanas sistēma
 • Radio/CD/MP3 atskaņotājs
 • Braukšanas režīmu izvēle
 • Centrālās atslēgas tālvadība
 • Elektriski regulējami sānu spoguļi
 • Ātruma ierobežotājs
 • Elektriski apsildāmi sānu spoguļi
 • Audiosistēmas vadības pogas uz stūres
 • Elektroniskā stāvbremze (EPB)
 • Borta dators
 • Priekšējo un aizmugures logu elektropiedziņa
 • Loga tīrītāja atkausētājs

Comfort | papildus/atšķirībā no Classic

Komforts

 • Priekšējie un aizmugures stāvvietas sensori
 • Cimdu nodalījums ar dzesēšanas funkciju
 • 16" vieglmetāla diski ar 205/60R16 riepām
 • Apsildāma stūre
 • Ārējie durvju rokturi virsbūves krāsā ar hroma akcentu
 • Pasažiera sēdekļa augstuma regulēšana
 • LED priekšējie miglas lukturi
 • Aizmugures sēdekļu apsilde (izņemot 1.6)
 • Saules staru kontroles vējstikls un priekšējo durvju stikli
 • Pilnībā automātiska dubulta klimata kontroles sistēma
 • Tonētie stikli aizmugurē
 • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis ar jostasvietas atbalstu
 • Radio/DAB/CD/MP3 atskaņotājs ar 4,3" TFT skārienekrānu
 • Elektrohromatisks salona atpakaļskata spogulis
 • Lietus sensors
 • Priekšējais apgaismojums pie kājām
 • Atpakaļskata kamera

Comfort rūpnīcas papildaprīkojums

 • Metāliskā krāsa
 • Navigācijas sistēma ar 7,0" skārienekrānu
 • Ksenona pakete:
 • > Biksenona priekšējie lukturi
 • > Statiskie pagrieziena lukturi
 • > Priekšējo lukturu mazgātājs
 • > Inteliģentās atslēgas sistēma ar iedarbināšanas pogu

Style | papildus/atšķirībā no Comfort

Comfort rūpnīcas papildaprīkojums

 • Aizmugures sānu drošības spilveni
 • Elektrisks aizmugures loga aizkars
 • Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)
 • Bagāžas tīkls
 • 17" vieglmetāla diski ar 215/50R17 riepām
 • Mēraparātu panelis Supervision Cluster ar TFT LCD informācijas ekrānu (4,2")
 • Durvju rāmju matēta hroma moldings
 • Navigācijas sistēma ar 7,0" skārienekrānu
 • Hromēts priekšējais režģis
 • Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas uz stūres
 • Vieglmetāla pedāļi
 • Inteliģentās atslēgas sistēma ar iedarbināšanas pogu
 • Hromēti iekšējie durvju rokturi

Style rūpnīcas papildaprīkojums

 • Metāliskā krāsa
 • Ādas pakete:
 • > Sēdekļu ādas apdare
 • > Ventilējami priekšējie sēdekļi
 • > Vadītāja sēdeklis ar integrētu atmiņas sistēmu
 • > Elektriski regulējams priekšējais pasažiera sēdeklis ar elektriski regulējamu jostasvietas atbalstu
 • Redzamības pakete:
 • > Biksenona priekšējie lukturi
 • > Adaptīvā priekšējo lukturu sistēma (AFLS)
 • > Priekšējo lukturu mazgātājs
 • > Inteliģentās tālās gaismas
 • > Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)

Premium | papildus/atšķirībā no Style

Style rūpnīcas papildaprīkojums

 • Ātruma ierobežojumu informācijas funkcija (SLIF)
 • Ventilējami priekšējie sēdekļi
 • Inteliģentās tālās gaismas
 • Sēdekļu ādas apdare
 • 18" vieglmetāla diski ar 225/45R18 riepām
 • Elektriski regulējams priekšējā pasažiera sēdeklis ar elektriski regulējamu jostasvietas atbalstu
 • Adaptīvā biksenona priekšējo lukturu sistēma (AFLS) ar lukturu mazgātājiem
 • Inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)
 • Panorāmas jumta lūka
 • Zemo frekvenču skaļrunis
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis ar integrētu atmiņas sistēmu

Premium rūpnīcas papildaprīkojums

 • Metāliskā krāsa