Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe

VEIKTSPĒJA UN JAUDA GĀDĀ PAR KOMFORTABLU PĀRVIETOŠANOS

Iepazīstiet Santa Fe dinamisko izsmalcinātību. Pilnpiedziņa un 2,2 litru dīzeļa dzinējs ar 145 kW jaudu ļauj vilkt piekabi ar svaru līdz 2 tonnām.

VIENMĒR 7 VIETĪGS

Viegli pielāgojams jūsu vajadzībām – nolokot trešo rindu, jūs iegūstat līdz pat 1680 litru lielu telpu bagāžas glabāšanai.

GATAVS NEPAREDZAMAJAM

Jaunajā Santa Fe ir pieejamas visjaunākās tehnoloģijas, kas visas kopā palīdz maksimāli efektīvi aizsargāt pasažierus, gājējus un pārējos satiksmes dalībniekus.

EKSTERJERS

Katra detaļa papildina koptēlu un izceļ jaunā Santa Fe eleganto izskatu.

INTERJERS

Jaunā Santa Fe salons ir ergonomisks pārdomāts un kvalitatīvs.

ĒRTUMS

Brīvroku bagāžas nodalījuma sistēma nodrošina vieglu piekļuvi bagāžas nodalījumam, ja jūsu rokas ir aizņemtas un ikviens pasažieris jūtas komfortabli automašīnas ergonomiskajā interjerā.

BEZRŪPĪGI UN VIEGLI

Hyundai MapCare™ programma iekļauj navigācijas karšu bezmaksas atjauninājumus visā automobiļa kalpošanas laika garumā, tie tiek veikti automobiļa regulāro tehnisko apkopju ietvaros Hyundai autoservisā. TomTom Live pakalpojumi ceļā nodrošinās Jums informāciju par satiksmi, laikapstākļiem un vietējām pakalpojumu iestādēm.

AUTOMAŠĪNA, UZ KO VAR PAĻAUTIES

Santa Fe standarta aprīkojumā ietilpst piecu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma un pilnīgs sirdsmiers, kā arī palīdzība uz ceļa un bezmaksas automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaudes piecu gadu garumā.

IZSMALCINĀTĪBA NO SĀKUMA LĪDZ GALAM

Ikviena jaunā Santa Fe detaļa papildina kopējo kvalitātes un izsmalcinātības iespaidu.

Ksenona priekšējie lukturi

Jaunie izteiksmīgie projektora tipa ksenona lukturi nodrošina labu redzamību un ļauj būt labi saskatāmam.

Priekšējie miglas lukturi ar LED dienas gaitas lukturiem (DRL)

Zemu uzstādītie miglas lukturi uzlabo redzamību miglas apstākļos. Spožie LED dienas gaitas lukturi ir lieliski pamanāmi un eleganti integrēti miglas lukturu ietvaros.

Radiatora režģis

Jau pirmajā acu uzmetienā Santa Fe demonstrē eleganci un pievilcību ar plato, hromēto sešstūra formas priekšējo režģi ar trīs horizontālām joslām.

Sānu spoguļi ar pagrieziena rādītājiem

Sānu spoguļu korpusos ir integrēti pagrieziena rādītāji un apakšas apgaismojums, kas ieslēdzas, atverot automobiļa durvis tumsā.

Jumta sliedes

Eleganti integrētas jumta sliedes piešķir sportisku akcentu un sniedz drošu pamatu dažādu kravu pārvadāšanai uz jumta.

Panorāmas jumta lūka

Atveriet īpaši lielo stikla jumta lūku, nospiežot tikai vienu pogu, un ielaidiet salonā saules vai mēness gaismu vai svaigu gaisu. Diskrēts deflektors mazina vēja troksni, un saritināmas žalūzijas ar motora piedziņu sniedz aizsardzību pret karstiem saules stariem.

DUBULTIE IZPŪTĒJI

Trapecveida izpūtēji piešķir Santa Fe aizmugurei neapšaubāmi sportisku izskatu.

AIZMUGURES APAKŠDAĻAS AIZSARGS

Aizmugures bufera apakšdaļu aizsargā izturīgs aizsargelements.

STOPSIGNĀLS

Spožās gaismas diodes izceļ jauno aizmugures kombinēto lukturu izteiksmīgo dizainu.

AUGŠĒJAIS LED STOPSIGNĀLS

Augstu novietotais stopsignāls aizmugures spoilerī savlaicīgi brīdina pārējos satiksmes dalībniekus par bremzēšanu.

KOMFORTS IR ATTIEKSME

To ietekmē viss, ko redzat, ko jūtat un kam pieskaraties.

Daudzfunkcionālā stūre

Izjūtiet jauno Santa Fe, neatraujot rokas no stūres. Tas ir ergonomikas un efektivitātes meistardarbs.

Audiosistēmas tālvadība
Apsildāma stūre
Tālruņa vadības slēdži
Automātiskā kruīza kontrole

Pilnībā automātiskā klimata kontrole

Divzonu automātiskā klimata kontrole ļauj vadītājam un priekšējam pasažierim izveidot katram savu optimālo komforta zonu.

Apsildāmi un ventilējami priekšējie sēdekļi

Izbaudiet patīkamu siltumu ziemā un atsvaidzinoši vēsus sēdekļus vasarā, pateicoties apsildes un ventilācijas funkcijām.

Centrālais roku balsts ar glabāšanas nodalījumu

Zem komfortablā roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem ir parocīgi novietots dziļš glabāšanas nodalījums.

10 skaļruņu Infinity Premium Surround audiosistēma

Desmit skaļruņi, 630 vatu jauda un QuantumLogic Surround (QLS) sistēma ļauj visiem braucējiem izbaudīt bagātīgu, telpisku skaņu.

GRIESTU KONSOLE

Centrālajā griestu konsolē atrodas ne tikai lasīšanas apgaismojums un saulesbriļļu turētājs, bet arī panorāmas jumta lūkas un inteliģento bagāžas nodalījuma durvju vadības slēdži.

ELEKTRISKO LOGU KONTROLES SISTĒMA

Automātiskā pacelšana ir parocīga viena pieskāriena kontroles sistēma ar integrētu drošības funkciju, ja loga ceļā tiek konstatēts šķērslis.

SLIEKŠŅU UZLIKAS

Droša aizsardzība pret sliekšņu skrāpējumiem, skrambām un netīrumiem.

AIZMUGURES CENTRĀLIE KRŪŽU TURĒTĀJI

Arī aizmugurē sēdošie var baudīt tādu pašu komfortu. Braucienu izbauda visi pasažieri.

VAIRĀK NEKĀ SAGAIDĀT

Jaunais Santa Fe spēj padarīt dzīvi vieglāku un baudāmāku. Pat satiksmes sastrēgumā.

Inteliģentas elektriski veramas bagāžas nodalījuma durvis

Sensori, kas konstatē, kad tuvumā atrodas vadītājs ar atslēgu, ļauj atvērt bagāžas nodalījuma durvis automātiski un arī tad, ja rokas ir aizņemtas, sniedzot ērtu piekļuvi ietilpīgajam bagāžas nodalījumam.

Inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)

Aktivēti ultraskaņas sensori atrod piemērotu brīvu stāvvietu paralēli brauktuvei un palīdz Santa Fe iebraukt tajā un izbraukt no tās. SPAS darbojas, arī novietojot automobili stāvēšanai perpendikulāri brauktuvei. Jums jākontrolē tikai gāzes un bremžu pedālis, bet pārējo sistēma izdarīs pati.

Dinamiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi (DBL)

Ksenona priekšējie lukturi pielāgo gaismas kūli atkarībā no braukšanas ātruma un stūres leņķa, apgaismojot līkumu un sniedzot papildu pārliecību.

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums (RCTA)

Aklās zonas uzraudzības sistēmas (BSD) sensori konstatē arī citus transportlīdzekļus, izbraucot atpakaļgaitā no stāvvietas ar ierobežotu redzamību uz sāniem. Konstatējot citu braucošu transportlīdzekli, tiek sniegti akustiski un vizuāli brīdinājumi.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE (EPB)

Stāvbremzes ieslēgšana un izslēgšana, nospiežot vienu pogu.

DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS/ IZSLĒGŠANAS POGA

Kad atslēga atrodas automobilī, dzinēja iedarbināšanai pietiek nospiest iedarbināšanas/izslēgšanas pogu.

AUTOMĀTISKĀ STIKLU AIZSVĪŠANAS NOVĒRŠANAS SISTĒMA

Konstatējot kondensāciju uz vējstikla, sistēma automātiski aktivizē klimata kontroli, lai atjaunotu un uzturētu redzamību.

STATISKIE PAGRIEZIENA APGAISMOŠANAS LUKTURI

Braucot pagriezienā diennakts tumšajā laikā, statiskie pagrieziena apgaismošanas lukturi vērš gaismas kūli pagrieziena virzienā, padarot braukšanu naktī daudz drošāku.

VĒJSTIKLA TĪRĪTĀJU ATKAUSĒTĀJS

Sildelementi vējstikla apakšdaļā ātri atkausē piesalušas logu tīrītāju slotiņas.

220 V PĀRVEIDOTĀJS

Ir padomāts par visām jūsu elektroniskajām ierīcēm. 220 V pārveidotājs automātiski pārveido maiņstrāvas spriegumu uz 220 V, lai jūs varētu saglabāt sakarus ar ārpasauli kā mājās, tā ceļā.

GATAVS NEGAIDĪTĀJAM

Jaunajā Santa Fe ir pieejamas visjaunākās tehnoloģijas, kas visas kopā palīdz maksimāli efektīvi aizsargāt pasažierus, gājējus un pārējos satiksmes dalībniekus.

Autonomā avārijas bremzēšana (AEB)

Radara un kameras sensori brīdina vadītāju par sadursmes risku un vajadzības gadījumā iedarbina bremzes, lai novērstu sadursmi ar gājējiem vai citiem transportlīdzekļiem vai mazinātu tās sekas. AEB darbojas dažādās situācijās, un tās darbība ir atkarīga no dažādiem apkārtējiem faktoriem.

Pilnveidotā inteliģentā kruīza kontrole (ASCC)

ASCC ietur drošu attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim satiksmē, kur bieži nepieciešams apstāties un uzsākt braukšanu. Tiklīdz pēc apstāšanās atkal tiek konstatēta kustība uz priekšu, dzinējs tiek automātiski iedarbināts.

Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)

Automobiļa sānu aizmugurē uzstādītie sensori konstatē tuvumā esošus transportlīdzekļus, kas atrodas aklajā zonā. Ieslēdzot šādā situācijā pagrieziena rādītāju, sānu spogulī izgaismojas brīdinājuma gaismas signāls un atskan skaņas signāls.

Novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēma (LDWS)

Automobilī uzstādītas kameras kontrolē joslu apzīmējumus un sniedz vizuālus vai skaņas brīdinājumus, ja automobilis bez pagrieziena signāla ieslēgšanas pietuvojas pārāk tuvu joslas robežai.

Tālo gaismu palīgsistēma (HBA)

Konstatējot priekšā uz ceļa citus transportlīdzekļus, priekšējie lukturi tiek automātiski pārslēgti no tālās gaismas uz tuvo, lai neapžilbinātu citus autovadītājus.

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC) un automobiļa stabilitātes kontrole (VSM)

ESC regulē dzinēja griezes momentu un bremžu darbību, lai uzturētu kustības stabilitāti, bet VSM uzlabo virziena stabilitāti, it īpaši bremzēšanas laikā vai pagriezienos uz slapja vai slidena ceļa, kombinējot ESC un stūres pastiprinātāja ar motora piedziņu (MDPS) darbību.

Bremžu vadība braukšanai lejup (DBC) un palīgsistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC)

Braukšanas uzsākšana pret kalnu un stāvas nogāzes ir jaunā Santa Fe gēnos. DBC automātiski iedarbina bremzes ar nepieciešamo spēku, lai nodrošinātu drošu un stabilu braukšanu lejupceļā, bet HAC uz laiku tur ieslēgtas bremzes, lai novērstu automobiļa ripošanu uz aizmuguri.

Vilces kontroles sistēma (TCS)

Sensori nepārtraukti uzrauga visu riteņu rotācijas ātrumu un, ja viens vai vairāki no tiem zaudē saķeri, griezes moments nekavējoties tiek sadalīts starp pārējiem riteņiem, lai atgūtu saķeri un kontroli pat uz ceļa ar sliktu saķeri.

Apkārtskata monitors

Manevrēšanu šaurās vietās atvieglo pārdomāti izvietotas kameras, kas nodrošina 360° redzamību apkārt automobilim.

ISOFIX BĒRNU SĒDEKLĪŠA STIPRINĀJUMI

Ir iespējams parocīgi un droši uzstādīt un noņemt saderīgus ISOFIX bērnu sēdeklīšus.

7 DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Septiņu drošības spilvenu sistēmā ietilpst drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai, dubultie priekšējie drošības spilveni, divi sānu trieciena drošības spilveni priekšā un divi gareniski aizkarveida drošības spilveni abās pusēs.

ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS PASTIPRINĀTĀJS (BAS)

Sistēma nekavējoties atpazīst avārijas bremzēšanas situācijas un nodrošina īpaši spēcīgu mehānisko bremžu spiedienu, kad tiek nospiests bremžu pedāli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comfort | standarta aprīkojums

Drošība

 • Pilnpiedziņas (4WD) bloķēšana
 • Priekšējo drošības jostu augstuma regulēšana
 • Bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS)
 • Priekšējo drošības jostu slodzes ierobežotāji
 • Aktīvā dzinēja pārsega sistēma
 • Priekšējo drošības jostu priekšspriegotāji
 • Stāvbremzes funkcija Autohold
 • Atgādinājums par nepiesprādzētu priekšējo drošības jostu
 • Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)
 • Priekšējie sānu drošības spilveni
 • Pretzagļu aizsardzības signalizācija
 • Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kalnā (HAC)
 • Aizmugurējo durvju slēdži bērnu drošībai
 • ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi aizmugurē (2. rinda)
 • Aizkarveida drošības spilveni
 • Aktīvā automātiska pilnpiedziņa (4WD)
 • Bremžu vadība braukšanai lejup (DBC)
 • Pasažiera drošības spilvens
 • Vadītāja drošības spilvens
 • Pasažiera drošības spilvena atslēgšanas slēdzis
 • Drošības spilvens vadītāja ceļgalu aizsardzībai
 • Aizmugures drošības jostu slodzes ierobežotāji (2. rinda)
 • Elektroniskā stāvbremze (EPB)
 • Aizmugures drošības jostu slodzes ierobežotāji (3. rinda)
 • Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)
 • Piekabes stabilitātes palīgsistēma (TSA)
 • Avārijas stopsignāls (ESS)
 • Automobiļa stabilitātes kontrole (VSM)
 • Iekāpšanas apgaismojums priekšējām durvīm

Eksterjers

 • 7.0J x 17" vieglmetāla diski ar 235/65R17 riepām
 • Sānu spoguļi ar integrētiem pagrieziena rādītājiem
 • Sānu spoguļi virsbūves krāsas korpusā
 • Izkāpšanas/iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos
 • Hromēti ārējie durvju rokturi
 • Aptumšoti logi
 • Hromēts radiatora režģis
 • Projektora tipa priekšējie lukturi
 • Pagrieziena apgaismošanas lukturi
 • Lietus sensors
 • Elektriski regulējami sānu spoguļi
 • Aizmugures spoileris
 • Elektriski apsildāmi sānu spoguļi
 • Aizmugures spoilerī integrēts augšējais LED stopsignāls
 • Lukturu atliktās izslēgšanas funkcija (pavadīšanas apgaismojums)
 • Aizmugurējā stikla mazgātājs un tīrītājs ar intervālu funkciju
 • Priekšējie miglas lukturi
 • Jumta sliedes
 • Pilna izmēra rezerves ritenis
 • Izpūtējs ar dubulto uzgali
 • LED dienas gaitas lukturi
 • Vējstikla un priekšējo durvju stiklu termiskā aizsardzība Solar Control
 • LED gabarītlukturi
 • Riteņu arku un sānu sliekšņu moldingi
 • LED aizmugures lukturi
 • Vējstikla tīrītāju atkausētājs
 • Dubļu sargi

Salons

 • 12 V rozete bagāžas nodalījumā
 • Cimdu nodalījuma apgaismojums
 • 12 V rozete salonā (3 gab.)
 • Slēdzams cimdu nodalījums
 • 40:20:40 proporcijā sadalāma, nolokāma aizmugures sēdekļa atzveltne (2. rinda)
 • Apsildāma stūre
 • 50:50 proporcijā sadalāms, nolokāms aizmugures sēdeklis (3. rinda)
 • Pārnesumu pārslēga uzgalis ar ādas apdari
 • 60:20:40 proporcijā sadalāma aizmugures sēdekļa pamatne (2. rinda)
 • Stūres ādas apdare
 • Palīgrokturi: priekšā 1 gab., aizmugurē 2 gab.
 • Bagāžas tīkls
 • Bagāžas nodalījuma apgaismojums
 • Bagāžas tīkla āķi
 • Bagāžas nodalījuma pārsegs
 • Lasīšanas apgaismojums ar saulesbriļļu turētāju
 • Vidējais roku balsts ar glāžu turētāju (2. rinda)
 • Vienkrāsains LCD 3,5 collu informācijas ekrāns
 • Hromēti iekšējie durvju rokturi
 • Dekoratīvais apgaismojums
 • Auduma sēdekļu apdare
 • Rokturis aizmugures sēdekļu gludai nolocīšanai ar vienu pieskārienu
 • Apģērbu pakaramie
 • Elektriski vadāmi logi aizmugurē
 • Glāžu turētāji
 • Reostats
 • Ar aizturi izslēdzams salona apgaismojums
 • Sēdekļa atzveltnes kabata
 • Durvju sliekšņu uzlikas
 • Bīdāms aizmugures sēdeklis (2. rinda)
 • Elektrohromatisks salona atpakaļskata spogulis ar kompasu
 • Stūre ar regulējamu augstumu un attālumu
 • Grīdas konsoles glabāšanas nodalījums un roku balsts
 • Saulessargs ar spogulīti
 • Karšu kabatas priekšējās un aizmugures durvīs
 • Biļešu turētājs saulessargā (tikai vadītāja pusē)
 • Elektriski vadāmi priekšējie logi
 • Borta dators
 • Priekšējo sēdekļu galvas balsta leņķa regulēšana
 • Galvas balstu regulēšana uz augšu/uz leju visiem sēdekļiem
 • Cimdu nodalījums ar dzesēšanas funkciju
 • Saulessarga spogulīšu apgaismojums

Komforts

 • Virtual Surround skaņas sistēma ar 6 skaļruņiem
 • Pilnībā automātiska dubulta klimata kontroles sistēma
 • Audiosistēma, 5,0" TFT skārienekrāns
 • Priekšējie stāvvietas sensori
 • Automātiskā pretaizsvīšanas sistēma
 • Priekšējo sēdekļu apsilde
 • Automātiska lukturu vadība
 • Trīskāršais viena pieskāriena pagrieziena rādītājs
 • Papildu PTC sildītājs
 • Aizmugures gaisa kondicionētājs
 • Bluetooth brīvroku sistēma
 • Aizmugurējie stāvvietas sensori
 • Ventilācijas atveres B statnī
 • Aizmugures sēdekļu apsilde (2. rinda)
 • Gaisa attīrīšanas sistēma Cluster Inoizer
 • Atpakaļskata kamera
 • Ātruma uzturēšanas sistēma
 • Centrālās atslēgas tālvadība
 • Braukšanas režīmu izvēle
 • Ātruma ierobežotājs
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis
 • Audiosistēmas vadības slēdži uz stūres
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdekļa jostasvietas atbalsts
 • USB un AUX pieslēgvieta

Style | papildus/atšķirībā no Comfort

 • Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)
 • Sistēma automašīnas atslēgšanai un iedarbināšanai ar inteliģento atslēgu
 • Joslas maiņas palīgsistēma (LCA)
 • Ksenona priekšējie lukturi
 • Novirzīšanās no joslas brīdinājuma sistēma (LDWS)
 • Krāsains TFT LCD 4,2" informācijas ekrāns
 • Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums (RCTA)
 • Infinity Premium Surround skaņas sistēma ar 10 skaļruņiem
 • 7.5J x 18" vieglmetāla diski ar 235/60R18 riepām
 • Audio un navigācijas sistēma (radio, DAB), 8,0" TFT skārienekrāns
 • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi ar automātisku funkciju
 • Inteliģentās tālās gaismas
 • Priekšējo durvju ārējie rokturi ar apgaismojumu
 • Priekšējo lukturu mazgātāji

Premium | papildus/atšķirībā no Style

 • Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)
 • Sēdekļu ādas apdare
 • Frontālas sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS)
 • Aizmugurējo durvju aizkari
 • 7.5J x 19" vieglmetāla diski ar 235/55R19 riepām
 • Pilnveidotā inteliģentā ātruma uzturēšanas sistēma
 • Panorāmas jumta lūka
 • Ventilējami priekšējie sēdekļi
 • Automātiska aizmugurējās balstiekārtas līmeņošana
 • Apkārtskata monitors
 • Inteliģentās elektriskās bagāžas nodalījuma durvis ar brīvroku funkciju
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis un sānu spoguļi ar integrētu atmiņas sistēmu (2 profili)
 • Xenona priekšējie lukturi, tuvās gaismas ar pagriezienu izgaismošanas funkciju
 • Elektriski regulējams pasažiera sēdeklis
 • 220 V rozete bagāžas nodalījumā
 • Inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)