Hyundai Tucson

LAIKS PĀRMAIŅĀM!

PILNĪGI JAUNAIS TUCSON

Spēcīgo un atlētisko iespaidu rada izsmalcinātās plūstošās virsmas, skaidrās līnijas un līdzsvarotās proporcijas.

PILNĪGI JAUNAIS HYUNDAI TUCSON
Uz pilnīgi jaunas platformas uzbūvētais Tucson demonstrē progresīvo Hyundai dizaina filozofiju Fluidic Sculpture.

5 GADU GARANTIJA BEZ NOBRAUKUMA IEROBEŽOJUMA
5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma.

IZCILA DROŠĪBA UN KOMFORTS
Uzlabotās palīgsistēmas aizsargās jūs uz ceļa pat ekstremālos apstākļos.

EKSTERJERS
Jaunais Tucson pārmanto spēcīgās krosovera proporcijas un profilu, radot plūstošu un reizē dinamisku iespaidu.

INTERJERS
Mīkstie augstas kvalitātes materiāli plašajā salonā rada patīkamas izjūtas. Bagāžas nodalījuma tilpums ir 513 l, kad automobilī atrodas pieci pasažieri.

VEIKTSPĒJA
Plašs benzīna un dīzeļa dzinēju sortiments, jauda 85-136 kW (116-185 ZS), jauna 7 ātrumu dubultsajūga transmisija, automātiska pilnpiedziņa.

DROŠĪBA
Visaptverošu aktīvās un pasīvās drošības tehnoloģiju kombinācija pasargā jūs pat ekstrēmās situācijās.

ĒRTUMS
Daudzpusīgās iespējas nodrošina komfortablu braukšanu pirmās klases līmenī.
Nepieciešama palīdzība? Ļaujiet, lai pilnīgi jaunais Tucson to izdara jūsu vietā. Mūsu intuitīvā brīvroku bagāžas nodalījuma durvju sistēma automātiski atvērs tās, kad tuvumā atrodas inteliģentā atslēga. Tas piedāvā arī maksimālu kravas ietilpību ar nolokāmiem aizmugures sēdekļiem, kurus varat pielāgot savām vajadzībām.

BEZRŪPĪGI UN VIEGLI
Hyundai MapCare™ programma iekļauj navigācijas karšu bezmaksas atjauninājumus visā automobiļa kalpošanas laika garumā, tie tiek veikti automobiļa regulāro tehnisko apkopju ietvaros Hyundai autoservisā. TomTom Live pakalpojumi ceļā nodrošinās Jums informāciju par satiksmi, laikapstākļiem un vietējām pakalpojumu iestādēm.

DINAMISKS DIZAINS

Iespaidīgā un pašpārliecinātā jaunā Tucson stāja signalizē par patiesi atlētisku raksturu – tas tā vien aicina piesēsties pie stūres! Šis spēcīgais raksturs izpaužas gludajos LED priekšējos lukturos, kas plūstoši pāriet Hyundai raksturīgā sešstūrainā režģa priekšējos stūros, un turpinās dinamiski veidotajās sānmalās un platajā un izteiksmīgajā aizmugurē.

LED priekšējie lukturi

Augstas efektivitātes LED priekšējie lukturi nodrošina tīru un spilgtu gaismu. Gludie 3 dimensiju lukturu bloki precīzi pieguļ režģa augšējiem stūriem, papildus palielinot platuma iespaidu.

Radiatora režģis

Hyundai raksturīgā pazīme – sešstūrainais režģis – dominē jaunā Tucson priekšplānā, horizontālie dizaina elementi uzsver platumu un sportisko stāju.

Priekšējie miglas lukturi un LED dienas gaitas ugunis

Zemu novietotie miglas lukturi sniedz papildu drošību nelabvēlīgos laika apstākļos. Zem tiem, izvirzītā bufera moldinga galos, izvietotas ķīļveida dienas gaitas ugunis.

Panorāmas lūka

Baudiet lielisko iespēju plaši pavērt vaļā panorāmas stikla lūku. Tā ļauj salonā iekļūt saules vai mēness gaismai, āra gaisam, radot svaiguma sajūtu brauciena laikā.

Garenas dekoratīvās uzlikas

Skats no sāniem akcentēts ar garenajām uzlikām, kas beidzas pie aizmugurējā statņa un piesaista skatienu aizmugures jumta spoilerim.

Lietie diski

Nekas automašīnā neatspoguļo jūsu individualitāti vairāk par lietajiem diskiem. Jaunais Tucson ir pieejams ar dinamiska stila 16″, 17″ un 19″ lietajiem diskiem.

LED aizmugures kombinētie lukturi

Augstas efektivitātes LED lukturi iestrādāti plašajos un gludajos aizmugures blokos. Garantēti piesaista citu braucēju skatienus!

Dubultas izpūtēja caurules

Trapecveida dubultās izpūtēja caurules perfekti iekļaujas aizmugures aizsargplāksnē, akcentējot jaunā Tucson izcilo kvalitāti.

Aizmugurējā aizsargplāksne

Aizmugurējās aizsargplāksnes mērķtiecīgais dizains piešķir jaunajam Tucson papildu izturības iespaidu.

PAGRIEZIENA RĀDĪTĀJI ĀRĒJOS SPOGUĻOS
Pagrieziena rādītāji ārējo spoguļu korpusos piesaista citu satiksmes dalībnieku uzmanību, padarot drošākus pagriezienus un kustības joslas maiņas.

RITEŅA ARKAS UZLIKA

Riteņu arku dizains ar nobīdītajiem centriem rada sajūtu, ka auto tiecas uz priekšu, un padara tā raksturu vēl spēcīgāku.

SĀNU DEKORATĪVĀ UZLIKA

Sportiskās divkrāsainās sānu uzlikas aptver riteņu arkas un vizuāli paplašina riteņu bāzi.

AIZMUGURES SPOILERIS AR AUGSTU NOVIETOTU STOPSIGNĀLU

Aerodinamiskajā aizmugures spoilerī ir iebūvēts augstu novietots stopsignāls, kas skaidri demonstrē aizmugurē braucošajiem vadītājiem, ka ir nospiests bremzes pedālis.

LIETOTĀJAM DRAUDZĪGA SENSORĀ SASKARNE

Jaunā Tucson interjers atbilst izteiksmīgajam un lakoniskajam eksterjera dizainam.
Mēraparāti un vadības pogas sagrupētas optimāli, atbilstoši to funkcijām, lai to lietošana būtu maksimāli ērta un braukšana – maksimāli patīkama.

Mēraparātu panelis Supervision Cluster ar krāsu ekrānu TFT LCD

Vadītājam svarīga inforrmācija tiek skaidri un precīzi attēlota uz mēraparātu paneļa Supervision Cluster displejā, kas atrodas vadītājam tieši acu priekšā.

Tālvadības pogas uz stūres

Uzturiet pastāvīgu kontroli un izmantojiet visu veidu tehniskās funkcijas, turot rokas uz stūres. Stūre patīkami sasildīs jūsu rokas aukstā rītā.

Pilnīgi automātiska klimata kontrole

Divzonu regulējamā automātiskā temperatūras vadība ļauj individuāli iestatīt to katram, kas sēž priekšējos sēdekļos.

Kravnesība

Divlīmeņu bagāžas nodalījuma grīda ar regulējamu augstumu nodrošina labāko savā klasē, kā arī ērti palielināmu (no 513 līdz 1503 litriem) telpu bagāžai. Zem grīdas ir papildu glabātavas. Nolaižamais pārsegs nosedz bagāžu un kad tas nav vajadzīgs, to var nolikt zem grīdas

Aizmugurējo sēdekļu nolocīšanas sistēma 60:40

Ja neērtas formas lietas nesaiet tām atvēlētajā 513 litru bagāžas nodalījumā, kravas ietilpību var palielināt, nolokot vienu vai abus aizmugurējos sēdekļus.

SALONA VENTILĀCIJA AIZMUGURĒ

Regulējamie vārsti ļauj pasažieriem aizmugurējā sēdeklī pēc nepieciešamības novirzīt gaisa plūsmu.

BĒRNU SĒDEKLĪŠA STIPRINĀJUMU SISTĒMA

Viegli lietojamā ISOFIX sistēma ļauj stabili nostiprināt ar to saderīgos bērnu sēdeklīšus maksimālai drošībai.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE

Kompaktais stāvbremzes pārslēgs atbrīvo lietderīgo telpu starp priekšējiem sēdekļiem.

SAKARI (AUX UN USB)

Sakaru pieslēgvietas ļauj pieslēgt lielāko daļu personālo mūzikas atskaņotāju, tostarp arī USB atmiņas ierīces.

KOMFORTA TEHNOLOĢIJA

Jaunais Tucson piedāvā tehnoloģijas un sistēmas, kas nodrošina komfortu gan vadītājam, gan pasažieriem.

Inteliģenta stāvvietā novietošanas palīgsistēma (SPAS)

Vairs nav problēmu ar auto novietošanu stāvvietā! SPAS izmanto ultraskaņas sensorus, kas izvietoti automašīnas priekšpusē, aizmugurē un sānos. Sistēma nosaka platību, kas pieejama auto novietošanai stāvvietā, un automātiski iestūrē automašīnu tur, kur ir vieta. Tā pārvalda manevrēšanu, novietojot auto gan paralēli, gan perpendikulāri. SPAS atvieglo arī izbraukšanu no stāvvietas, jo tajā ir integrēta EXIT MODE funkcija.

Automātiskas bagāžas nodalījuma durvis

Inteliģenta sistēma automātiski atver bagāžas nodalījumu, ja cilvēks ar atslēgu atrodas noteikšanas zonā 3 sekundes vai ilgāk. Pirms durvju atveršanas atskan vienreizējs skaņas signāls un uz īsu brīdi ieslēdzas avārijas ugunis.

Sēdekļu regulēšanas sistēma priekšā

Elektriski regulējamos priekšējos sēdekļus var konfigurēt plašā regulēšanas diapazonā – tie izstrādāti tā, lai apmierinātu gan vadītāja, gan priekšā sēdošā pasažiera prasības.

Ērti iekārtojieties elektriski regulējamajā pasažiera sēdeklī ar astoņām regulēšanas pozīcijām (pēc pasūtījuma) un vadītāja sēdeklī ar 10 regulēšanas pozīcijām un (pēc pasūtījuma) divās pozīcijās regulējamu jostasvietas balstu.

Sēdekļu regulēšanas sistēma aizmugurē

Tagad arī pasažieri aizmugurējos sēdekļos var baudīt komfortu, ko nodrošina regulējamas sēdekļu atzveltnes – ar sviru, kas novietota katra sēdekļa spilvena sānos.

Sēdekļu apsildes un ventilācijas sistēma

Komforts ir nodrošināts visa gada garumā, jo priekšējie sēdekļi sniedz jums siltumu ziemā un vēsumu vasarā. Ventilāciju nodrošina iebūvētie sēdekļu dzesēšanas ventilatori. Priekšējos sēdekļos pieejami 3 apsildes līmeņi, aizmugurējos (spilvenos un atzveltnēs) – 2 līmeņi.

AUTOMĀTISKĀ KRUĪZA KONTROLE

Izvēlieties vēlamo ātrumu vai tā ierobežojumu – sistēma to uzturēs, kamēr jūs iejauksieties, nospiežot gāzes, bremzes vai sajūga pedāli.

BAGĀŽAS NODALĪJUMA PĀRSEGS

Noslēpj no ziņkārīgiem skatieniem visu, kas ir bagāžas nodalījumā.

SOMU ĀĶIS AIZMUGURĒJĀ SĒDEKĻA ATZVELTNĒ

Vienkārša un neticami lietderīga ideja. Lielisks veids, kā piestiprināt pirkumu somas, rokassomas un tamlīdzīgas lietas.

DINAMISKS. JAUDĪGS. EFEKTĪVS

Mūsdienu tehnoloģija ļauj sasniegt augstāku jaudas un griezes momenta līmeni ar mazākiem dzinējiem, turklāt samazinot degvielas patēriņu. Spilgts piemērs ir jaunais 1,6 I T-GDi dzinējs kombinācijā ar 7 ātrumu Hyundai dubultsajūga transmisiju.

Jūsu drošība. Mūsu prioritāte.

Drošību nodrošina ne tikai pieejamās inovatīvās tehnoloģijas, bet arī pārdomāta konstruktīvo materiālu izmantošana, kas padara jaunā Tucson virsbūvi par savas klases līderi stingrības ziņā.

Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)

Priekšpusē uzstādītās radara un kameras sistēmas pārbauda, vai priekšā nebrauc auto vai arī vai to nešķērso gājēji. Ja ir iespējama sadursme, AEB raida brīdinājuma signālu, pēc tam automātiski iedarbina bremzes, sākumā nedaudz piebremzējot, bet pēc tam maksimāli palielinot bremzēšanas spēku, lai minimizētu nopietnas avārijas iespēju.

 

Aklās zonas uzraudzības sistēma (BSD)

Sensori kontrolē zonas automašīnas sānos un aizmugurē, brīdinot vadītāju par transportlīdzekļiem vai citiem objektiem, kas iebrauc aklajās zonās. Nosakot objektu, parādās vizuālais brīdinājuma signāls attiecīgajā ārējā spogulī un vēl viens signāls uz mēraparātu paneļa. Ja cits transportlīdzeklis noteikts brīdī, kad vadītājs signalizē par pagriezienu, atskan skaņas signāls.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma (LKAS)

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas un pirms tam nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, LKAS konstatē šādu situāciju un brīdina vadītāju ar skaņas signālu, kā arī aktīvi koriģē stūrēšanas virzienu. Sistēma var glābt dzīvības situācijās, kad vadītājs aizmieg pie stūres.

Statiskie pagrieziena lukturi (SBL)

Veicot pagriezienu naktī, statiskie pagrieziena lukturi projicē gaismas staru pagrieziena virzienā. Uzlabota redzamība padara pagriezienu veikšanu nakts laikā daudz drošāku.

Sistēma vilkmes kontrolei pagriezienos (ATCC)

Sistēma novirza griezes momentu uz riteņiem, kuriem ir maksimāla saķere ar ceļu, uzlabojot dinamiku un drošību pagriezienos. Tā arī aktīvi pieliek aprēķinātu bremzēšanas spēku iekšējam aizmugures ritenim.

Automobiļa stabilitātes kontrole (VSM)

Bremzējot vai veicot pagriezienu uz slapja vai slidena ceļa, automobiļa stabilitātes kontrole (VSM) palīdz vadīt auto vēl drošāk, uzlabojot stabilitāti kopā ar elektronisko stabilitātes kontroli (ESC).

Bremžu vadība braukšanai lejup (DBC)

un palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC). Braukšana slīpumā un stāvās nogāzēs ir jaunā Tucson stiprā puse. DBC automātiski palielina bremžu spiedienu vajadzīgajā apmērā, lai nodrošinātu vienmērīgu un drošu nobraukumu, bet HAC uz brīdi piebremzē automašīnu, lai izvairītos no noripošanas, kad tā nav vēlama.

Uzlabots augstas stiprības tērauds (AHSS)

Jaunajā Tucson ir panākta labākā savā klasē konstruktīvā izturība, jo tajā ir ievērojami pastiprināta virsbūves konstrukcija un pārdomāti tiek izmantots karsti štancēts uzlabots augstas stiprības tērauds (AHSS).

6 DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

6 drošības spilvenu sistēma iekļauj divus frontālos spilvenus, divus sānu spilvenus priekšā un divus drošības aizkarus gar abiem sāniem.

RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA (TPMS)

Sistēma seko gaisa spiedienam katrā riepā. Ja tiek atklātas neatbilstības, tās tiek parādītas uz mēraparātu paneļa.

AKTĪVI GALVAS BALSTI

Iespēja gūt traumu pēkšņa galvas atsitiena vai kāda cita galvas un kakla bojājuma dēļ ir minimizēta, pateicoties galvas balstiem, kas nobīdās avārijas laikā, kompensējot sēdošā apmērus un svaru.

ELEKTRONISKĀ STĀVBREMZE (EPB)

Lietošanā ērtā poga aktivizē vai deaktivizē stāvbremzi. Pieejama tikai ar automātisko ātrumkārbu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Classic | standarta aprīkojums

Drošība

 • Pretbloķēšanas bremžu sistēma (ABS)
 • Sānu drošības spilveni priekšā
 • Aktīvā motora pārsega sistēma
 • Palīdzības sistēma braukšanas uzsākšanai slīpumā (HAC)
 • Automātiska lukturu kontrole
 • Priekšējās drošības jostas ar regulējamu augstumu
 • Ārkārtas bremzēšanas pastiprinātājs (BAS)
 • ISOFIX bērnu sēdeklīšu stiprinājumi
 • Pretzagļu aizsardzības signalizācija
 • Pasažiera drošības spilvena atslēgšanas slēdzis
 • Aizkarveida drošības spilveni
 • ELR drošības jostas aizmugures sēdeklī
 • Bremžu vadība braukšanai lejup (DBC)
 • Galvas balsti aizmugurējā sēdeklī
 • Vadītāja un pasažiera priekšējie drošības spilveni
 • Atgādinājums par nepiesprādzētu drošības jostu
 • Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESC)
 • Automātiskā ātrumjutīgā durvju bloķēšanas sistēma
 • Avārijas bremzēšanas brīdināšanas sistēma (ESS)
 • Riepu remonta komplekts
 • Priekšējie galvas balsti ar slīdošu regulējumu
 • Piekabes stabilitātes palīgsistēma (TSA)
 • Drošības jostu priekšspriegotāji priekšā
 • Automobiļa stabilitātes kontrole (VSM)
 • ELR drošības jostas priekšā

Eksterjers

 • 6.5J x 16" lietie diski + 215/70 R16 riepas
 • Dubļu sargi priekšā un aizmugurē
 • Buferis virsbūves krāsā
 • Sānu uzlikas dabīgā krāsā
 • Ārējie durvju rokturi virsbūves krāsā
 • Riteņu arku uzlikas dabīgā krāsā
 • Sānu spoguļi virsbūves krāsas korpusā
 • Projekcijas tipa priekšējie lukturi
 • Priekšējais režģis tumšā sudraba krāsā
 • Aizmugures spoileris
 • Elektriski regulējami sānu spoguļi
 • Aizmugures spoileris ar iebūvētiem LED stopsignāliem
 • Elektriski apsildāmi sānu spoguļi
 • Aizmugurējā stikla tīrītājs un mazgātājs
 • Apsildāms aizmugurējais stikls
 • Tonēti stikli
 • LED dienas gaitas lukturi

Salons

 • 12 V rozete bagāžas nodalījumā
 • Stikla tīrītāji ar periodisku darbības režīmu
 • 12 V rozetes (2 gab.)
 • Bagāžas nodalījuma apgaismojums
 • 60:40 proporcijā nolokāmi aizmugures sēdekļi
 • Bagāžas tīkla āķi
 • Palīgrokturis pasažiera pusē
 • Bagāžas nodalījuma pārsegs
 • Palīgrokturi pie aizmugures sēdekļa (2 gab.)
 • Zemgrīdas kaste bagāžas nodalījumā
 • Centrālais mēraparātu panelis ar metāla apdari
 • Lasīšanas lampa ar saulesbriļļu glabātavu
 • Auduma sēdekļu apdare
 • Metāliskas krāsas iekšējie durvju rokturi
 • instrumentu panelis (ar 3,5" Mono TFT LCD ekrānu)
 • Elektriskie logi aizmugurē
 • Drēbju pakarināmie uz rokturiem, kas atrodas griestu malās (aizmugurē)
 • Elkoņa balsts aizmugures sēdeklī
 • Durvju sliekšņu uzlikas
 • Reostats
 • Karšu kabatas priekšējās un aizmugurējās durvīs
 • Stūre ar regulējamu augstumu un attālumu
 • Elektriskie logi priekšā
 • Biļešu turētājs vadītāja puses saulessargā
 • Kabatas uz priekšējo sēdekļu atzveltnēm
 • Saulessargi ar spogulīšiem
 • Priekšējo sēdekļu apsilde
 • Logu mazgāšanas šķidruma līmeņa sensors
 • Cimdu nodalījuma apgaismojums

Komforts

 • 6 skaļruņi
 • Trīskāršais viena pieskāriena pagrieziena rādītājs
 • Papildu PTC sildītājs
 • Radio un multimediju atskaņotājs ar 3,8" Mono LCD ekrānu
 • Bluetooth brīvroku sistēma
 • Centrālās atslēgas tālvadība
 • Salona gaisa filtrs
 • Audiosistēmas vadības slēdži uz stūres
 • Elektriskais stikla pacēlājs ar automātisku pacelšanas un nolaišanas funkciju vadītāja pusē
 • Borta dators
 • Manuālais gaisa kondicionētājs
 • USB/AUX pieslēgvieta

Classic rūpnīcas papildaprīkojums

 • Metāliskā krāsa
 • Classic Plus pakete:
 • > Kruīza kontrole
 • > Apsildāma stūre
 • > Stūres ādas apdare
 • > Pārnesumu pārslēga uzgalis ar ādas apdari
 • > Stāvvietā novietošanas palīdzības sistēma aizmugurē
 • > Jumta sliedes
 • > Ātruma ierobežotājs

Comfort | papildus/atšķirībā no Classic

Classic rūpnīcas papildaprīkojums

 • 7.0J x 17" lietie diski + 225/60 R17 riepas
 • Elkoņa balsts ar glabātavu
 • Priekšējā bufera apakšējais aizsargs tumšā sudraba krāsā
 • Regulējams elkoņa balsts ar glabātavu
 • Aizmugurējā bufera apakšējais aizsargs tumšā sudraba krāsā (tikai 4WD)
 • Hromēti iekšējie durvju rokturi
 • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdekļa jostasvietas atbalsts
 • Lukturu atliktās izslēgšanas funkcija
 • Salona atpakaļskata spogulis ar automātisku aptumšošanos
 • Priekšējie miglas lukturi
 • Cimdu nodalījums ar atvēsināšanas funkciju
 • LED aizmugurējie lukturi
 • Bagāžas nodalījuma tīkls
 • Sānu spoguļi ar integrētiem pagrieziena rādītājiem
 • Lietus sensors
 • Tonēti aizmugurējie sānu stikli
 • Aizmugures sēdekļa apsilde
 • Stāvvietā novietošanas palīdzības sistēma aizmugurē
 • Saulessarga spogulīšu apgaismojums
 • Jumta sliedes
 • Gaisa jonizators Cluster ionizer
 • Statiskie pagrieziena lukturi
 • Kruīza kontrole
 • Dubultais izpūtējs (tikai 4WD)
 • Elektriskais stikla pacēlājs ar automātisku pacelšanas un nolaišanas funkciju vadītāja pusē
 • Vējstikla un priekšējo durvju stiklu termiskā aizsardzība Solar Control
 • Pilnībā automātiska divzonu klimata kontroles sistēma
 • Vējstikla tīrītāju atkausēšana
 • Stūres elektropastiprinātājs Flex Steer (tikai manuālajai ātrumkārbai)
 • Priekšējā virsbūves statņa tekstila apdare
 • Ventilācijas atveres aizmugurējā konsolē
 • Apsildāma stūre
 • Ātruma ierobežotājs
 • Stūres ādas apdare
 • Automātiskā sistēma Auto Defog miglas un sarmas notīrīšanai no priekšējā stikla
 • Pārnesumu pārslēga uzgalis ar ādas apdari
 • Braukšanas režīma izvēle (tikai DCT un automātiskajai ātrumkārbai)

Comfort rūpnīcas papildaprīkojums

 • Metāliskā krāsa
 • Pilnizmēra rezerves ritenis (tikai 4WD)
 • Comfort drošības pakete:
 • > Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)
 • > Aklās zonas noteikšanas sistēma (BSD)
 • > Hromēts priekšējais režģis
 • > Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS)
 • > Kustības joslas maiņas palīdzība (LCA)
 • > Palīdzības sistēma automašīnas noturēšanai kustības joslā (LKAS)
 • > Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošu satiksmi (RCTA)
 • Navigācijas pakete:
 • > Audio un navigācijas sistēma ar 8" LCD skārienekrānu
 • > Atpakaļskata kamera

Style | papildus/atšķirībā no Comfort

Comfort rūpnīcas papildaprīkojums

 • Audio un navigācijas sistēma ar 8" LCD skārienekrānu
 • Hromēts priekšējais režģis
 • Inteliģentās atslēgas sistēma ar iedarbināšanas pogu
 • Atpakaļskata kamera
 • Vadītāja sēdekļa ādas polsteris ceļgaliem
 • Hromēta durvju dekoratīvā uzlika
 • Supervision Cluster instrumentu panelis (ar 4,2" TFT LCD ekrānu)
 • Stāvvietā novietošanas palīdzības sistēma priekšā un aizmugurē
 • Stāvbremzes funkcija Auto hold (nav ar manuālo ātrumkārbu)
 • Priekšējo durvju ārējo rokturu izgaismojums
 • Elektroniskā stāvbremze (nav ar manuālo ātrumkārbu)
 • Metāla sānu dekoratīvā uzlika sudraba krāsā
 • Palīdzības sistēma automašīnas noturēšanai kustības joslā (LKAS)
 • Izkāpšanas/iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos
 • Ātruma ierobežojuma informācijas funkcija (SLIF)

Style rūpnīcas papildaprīkojums

 • Metāliskā krāsa
 • Pilnizmēra rezerves ritenis (tikai 4WD)
 • Inteliģentas elektriski veramas bagāžas nodalījuma durvis (tikai saistībā ar Style drošības paketi)
 • Style drošības pakete:
 • > Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)
 • > Aklās zonas noteikšanas sistēma (BSD)
 • > Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS)
 • > Kustības joslas maiņas palīdzība (LCA)
 • > LED priekšējie lukturi ar tīrītājiem
 • > Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošu satiksmi (RCTA)
 • Ādas pakete:
 • > Ādas sēdekļu apdare
 • > Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis (10 veidi)
 • > Elektriski regulējams priekšējais pasažiera sēdeklis (8 veidi)

Premium | papildus/atšķirībā no Style

Style rūpnīcas papildaprīkojums

 • Intelektuāla stāvvietā novietošanas palīdzības sistēma (SPAS)
 • Aklās zonas noteikšanas sistēma (BSD)
 • Inteliģentas elektriski veramas bagāžas nodalījuma durvis
 • Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma (FCWS)
 • Elektriski regulējams vadītāja sēdeklis (10 veidi)
 • Kustības joslas maiņas palīdzība (LCA)
 • Ventilējami priekšējie sēdekļi
 • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošu satiksmi (RCTA)
 • Ādas sēdekļu apdare
 • 7.5J x 19" lietie diski + 245/45 R19 riepas
 • Elektriski regulējams priekšējais pasažiera sēdeklis (8 veidi)
 • LED priekšējie lukturi ar tīrītājiem
 • Hromēti ārējie durvju rokturi
 • Panorāmas lūka
 • Autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB)

Premium rūpnīcas papildaprīkojums

 • Metāliskā krāsa
 • Pilnizmēra rezerves ritenis