Mitsubishi L200

L200 APSKATS

DIZAINS

Jaunais L200, mantojis iepriekšējām paaudzēm raksturīgās eksterjera līnijas, ir kļuvis vēl sportiskāks un vēl elegantāks. Plašais salons un kravas telpa, ērti sēdekļi un laba salona skaņas izolācija padarīs braukšanu vēl neredzēti komfortablu.

EKSTERJERS

PILNĪGI JAUNS L200

Jaunais Mitsubishi L200 apvieno sevī pasažieru automobiļa komfortu un vadamību ar pikapam raksturīgo funkcionalitāti un izturību. Uzlabotie aerodinamiskie raksturlielumi ir padarījuši automobili vēl dinamiskāku un stabilāku, tajā pat laikā tas ir kļuvis arī ekonomiskāks.

VIEGLMETĀLA DISKI

L200 dinamisko eksterjeru veiksmīgi papildina 16” vai 17” vieglmetāla diski.

SĀNU SLIEKŠŅI

Sānu sliekšņi padarīs iekāpšanu L200 daudz ērtāku, turklāt tie vēl vairāk akcentēs automobiļa eleganto ārējo veidolu.

HROMĒTI EKSTERJERA ELEMENTI

L200 sportisko veidolu vēl vairāk izceļ hromēti eksterjera elementi ( priekšējais radiatora režģis, kravas nodalījuma rokturis, sānu atpakaļskata spoguļi).

KSENONA PRIEKŠĒJIE LUKTURI AR IEBŪVĒTĀM LED DIENAS GAISMĀM

Priekšējie ksenona lukturi būtiski uzlabo redzamību jebkuros laika apstākļos, tādējādi paaugstinot drošības līmeni. Savukārt LED dienas gaismas lukturi padara automobili labāk pamanāmu citiem satiksmes dalībniekiem, turklāt tie ļauj L200 izskatīties vēl elegantākam.

PAPILDU BREMŽU SIGNĀLA LUKTURIS

Lai vēl vairāk uzlabotu braukšanas drošību, uz kravas nodalījuma aizmugurējā borta ir novietots papildu bremžu signāla lukturis.

INTERJERS

PLAŠS UN ĒRTS SALONS

L200 salonā aizmugurējiem pasažieriem tagad ir vēl vairāk vietas kājām, savukārt būtiski uzlabotā priekšējo sēdekļu ergonomika ļaus vadītājam ērti justies pat garos pārbraucienos.

VĒL KLUSĀK, VĒL RELAKSĒJOŠĀK

Skaņu izolējošu un vibrācijas samazinošu materiālu izmantošana automobiļa konstrukcijā padara braukšanu ar L200 vēl klusāku un vēl relaksējošāku.

L200 APSKATS

VEIKTSPĒJA

Pateicoties jaudīgajam un ekonomiskajam 2.4l DI-D dzinējam, kā arī uzticamajai SS4-II pilnpiedziņas sistēmai, braukšana ar L200 ir īsts baudījums.

IZCILA VEIKTSPĒJA

2.4L DI-D MIVEC DZINĒJS

Jaunais MIVEC dīzeļdzinējs ir kļuvis ievērojami ekonomiskāks un videi draudzīgāks, tomēr tas joprojām ir gana jaudīgs, lai tiktu galā ar visiem uzdevumiem. 2.4L MIVEC DOHC DI-D turbodzinējs attīsta maksimālo jaudu 135kW/3500 apgr./min. un tā maksimālais griezes moments ir 439Nm/2500 apgr./min.

PĀRLIECINOŠS JEBKUROS APSTĀKĻOS

L200 ir veidots tā, lai pat vissarežģītākie braukšanas apstākļi Jums nekļūtu par nepārvaramu šķērsli.

PĀRLIECINOŠS JEBKUROS APSTĀKĻOS

L200 ir uzlabota vadāmība gan braucot pa šoseju, gan bezceļa apstākļos. Pārveidojot virsbūves priekšējās daļas konstrukcijas elementus, ir uzlabota ceļa pārredzamība, kas savukārt nozīmē lielāku drošību.

PĀRLIECINOŠS JEBKUROS APSTĀKĻOS

Norādītie šķēršļu pārvarēšanas leņķi ir spēkā, ja auto ir aprīkots ar 245/65R17 riepām, aizmugurējo slieksni/kāpsli un sānu slieksni. *Nobraukšanas leņķis ir 25o, ja auto nav aprīkots ar aizmugurējo slieksni/kāpsli. Norādītie šķēršļu pārvarēšanas leņķi ir spēkā arī tad, ja L200 ir aprīkots ar 205R16C riepām, bet auto nav aprīkots ar sānu sliekšņiem.

EASY SELECT 4WD

Sistēma nodrošina, automobilim atrodoties kustībā, elektroniski pārslēgt 2H-4H-4L braukšanas režīmus. Braukšanas režīmos 4H un 4L automobilis sasniedz maksimālo iespējamo bezceļu pārvarēšanas sniegumu, sadalot griezes momentu starp priekšējo un aizmugurējo tiltu attiecībā 50:50. Režīms 2H nodrošina maksimālo iespējamo braukšanas komfortu un vadāmību pie lieliem ātrumiem, kā arī nodrošina būtisku degvielas ekonomiju.

SUPER SELECT 4WD-II

Sistēma nodrošina, automobilim atrodoties kustībā, elektroniski pārslēgt 2H-4H-4HLc-4LLc braukšanas režīmus. Super Select pilnpiedziņas sistēma ir Esay Select sistēmas papildinājums ar ierobežotās izslīdes starpasu diferenciāli (Torsen). Starpasu Torsen tipa diferenciālis automātiski maina starpasu griezes momenta sadalījumu atkarībā no braukšanas apstākļiem. Braucot taisnvirziena kustībā, starpasu griezes momenta sadalījums ir 40:60. Braucot pilnpiedziņas režīmā, automobilis līkumā automātiski mainīs starpasu griezes momenta sadalījumu, būtiski to palielinot uz aizmugures tiltu. Gadījumā, ja aizmugures tilta riteņu izslīdēšana būs būtisks traucēklis kustības turpināšanai, Torsen diferenciālis automātiski lielāko griezes pārvadīs uz priekšējo tiltu. Automobiļa nepārspējamo sniegumu bezceļu pārvarēšanā nodrošina 4HLc un 4LLc režīmi, kuros Torsen difernciālis tiek mehāniski sabloķēts un starpasu griezes momenta sadalījums ir fiksēts 50:50 proporcijā.

SUPER SELECT 4WD-II BRAUKŠANAS REŽĪMI

2Н (aizmugurējā piedziņa, tiešais pārnesums)

Ideāli piemērots braukšanai pilsētā un pa ātrgaitas šosejām. Aizmugurējās piedziņas režīms nodrošina vienmērīgu automobiļa gaitu un degvielas ekonomiju

4Н (pilnpiedziņa, tiešais pārnesums)

Automātiski maināms starpasu griezes momenta sadalījums nodrošina labāku riepu saķeri ar ceļa virsmu, kas savukārt uzlabo vadāmību. Tas ir īpaši svarīgi, braucot sliktos laika apstākļos vai velkot piekabi.

4HLс (pilnpiedziņa, nobloķēts starpasu diferenciālis, tiešais pārnesums)

Pateicoties tam, ka griezes moments ir vienmērīgi sadalīts starp priekšējo un aizmugurējo asi, uzlabojas riepu saķere ar slidenām un nelīdzenām virsmām.

4LLс (pilnpiedziņa, pezeminātais pārnesums, nobloķēts starpasu un aizmugurējā tilta diferenciālis)

Ar pazeminātā pārnesuma palīdzību riteņiem tiek nodots maksimālais griezes moments. Tas ir svarīgs nosacījums, lai droši pārvarētu stāvus kāpumus un kritumus. Šis režīms būs noderīgs, lai tiktu galā ar tādiem sarežģītiem šķēršļiem, kā dubļi, sniegs un smiltis.

PIEKABES VILKŠANA

Nepieciešamības gadījumā L200 var vilkt līdz 3.1 tonnai smagu piekabi.

AUTO STOP & GO (AS&G)

Auto Stop & Go (AS&G) sistēma automātiski noslāpē dzinēju, ja automobilis ir apstājies, tādējādi taupot degvielu un samazinot kaitīgo CO2 izmešu daudzumu. Tiklīdz tiek nospiests sajūga pedālis, dzinējs tiek iedarbināts un Jūs varat turpināt ceļu.

APGRIEŠANĀS RĀDIUSS

L200 apgriešanās rādiuss ir pārsteidzoši mazs, nemot vērā L200 izmērus. Tas padara šo pikapu labi piemērotu arī šaurām pilsētas ielām.

6-PAKĀPJU MEHĀNISKĀ PĀRNESUMKĀRBA

6-pakāpju mehāniskā pārnesumkārba nodrošina pilnīgu kontroli jebkuros braukšanas apstākļos.

5-PAKĀPJU AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUMKĀRBA AR SPORTA REŽĪMU

5-pakāpju automātiskā pārnesumkārba ar sporta režīmu ļauj pārslēgt pārnesumus arī manuāli, padarot braucienu sportiskāku.

L200 APSKATS

DROŠĪBA

L200 ir radīts, lai tas tiktu galā ar ikvienu uzdevumu un situāciju. Vieglā, bet īpaši izturīgā virsbūve, 7 gaisa drošības spilveni, aktīvā stabilitātes un pretizslīdes kontroles sistēma (ASTC), joslu šķēršošanas brīdinājumu sistēma (LDW) u.c. nodrošina augstu drošības līmeni un braukšanas komfortu.

PASĪVĀS DROŠĪBAS SISTĒMAS

RISE VIRSBŪVE

RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) virsbūves īpaši veidotā struktūra absorbē un izkliedē triciena enerģiju sadursmes gadījumā, kas, savukārt, samazina traumu gūšanas risku.

IZTURĪGA VIRSBŪVES KONSTRUKCIJA

Lai ievērojami samazinātu virsbūves svaru, vienlaikus saglabājot augstu sadursmes drošības līmeni, konstrukcijā ir izmantotas daudz augstas stiepes tērauda plāksnes.

DROŠĪBAS JOSTU SPRIEGOTĀJI

Spriegotāji automātiski savelk priekšējās drošības jostas sadursmes gadījumā, tādējādi labāk noturot vadītāju un priekšējo pasažieri savā vietā, kas savukārt samazina traumu gūšanas risku un smagumu.

AKTĪVĀS DROŠĪBAS SISTĒMAS

7 GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

Priekšējie, sānu, aizkarveida, kā arī vadītāja ceļgalu gaisa drošības spilveni samazina traumu gūšanas risku un smagumu sadursmes gadījumā.

ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJS

Šī sistēma nodrošina to, lai automobilis nepārsniegtu noteiku pēc brīvas izvēles iestatītu braukšanas ātrumu. Turklāt braukšanas ātrums tiek saglabāts arī situācijās, kad parastos apstākļos tas palielinātos pat bez vadītāja iejaukšanās, piemēram, braucot lejup pa kalnu u.c. Ja sistēma kaut kādu apsvērumu dēļ nevar nodrošināt iestatīto braukšanas ātrumu, tā ar skaņas signāla palīdzību brīdina autovadītāju.

AKTĪVĀ STABILITĀTES UN PRETIZSLĪDES KONTROLES SISTĒMA (ASTC)

Aktīvās stabilitātes un pretizslīdes kontroles sistēmas sensori seko līdzi tam, vai kāds no automašīnas riteņiem nesāk izslīdēt vai negriežas tukšgaitā. Tiklīdz kāds no šiem faktoriem tiek konstatēts, sistēma attiecīgo riteni piebremzē, tādējādi uzlabojot automašīnas saķeri ar ceļa virsmu un saglabājot drošu un stabilu automašīnas gaitu.

PIEKABES STABILITĀTES KONTROLES SISTĒMA (TSA)

TSA sistēma ievērojami uzlabo automobiļa stabilitāti velkot piekabi. Ja tiek konstatēta automobiļa šūpošanās, sistēma automātiski pielāgo dzinēja jaudu un bremzēšanas spēku katram ritenim, tādējādi uzlabojot automobiļa un piekabes kustības stabilitāti.

JOSLU ŠĶĒRSOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDW)

Kamera seko ceļa joslu izvietojumam automobiļa priekšā.  Ja automobilis, kura ātrums ir virs 65km/h, sāk izbraukt no savas joslas, autovadītājs tiek brīdināts ar gaismas un skaņas signāla palīdzību.

PALĪGSISTĒMA KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI KĀPUMĀ (HSA)

Uzsākot kustību kāpumā, palīgsistēma neļauj automobilim ripot atpakaļ vēl 2 sekundes pēc bremžu pedāļa atlaišanas.

L200 APSKATS

ĒRTĪBAS

SD navigācijas sistēma, Bluetooth® brīvroku sistēma mobilajiem telefoniem, elektroniskā brīdinājumu kontroles sistēma ETACS u.c. ļaus Jums pilnībā izbaudīt pat garus pārbraucienus.

SD NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

SD NAVIGĀCIJAS SISTĒMA

Ar multifunkcionālās navigācijas sistēmas skārienjutīgā displeja palīdzību iespējams kontrolēt audio sistēmas iestatījumus, turklāt displejs kalpo arī kā atpakaļskata kameras ekrāns.

3D NAVIGĀCIJAS REŽĪMS

Navigācijas kartes iespējams aplūkot arī 3D režīmā.

2 EKRĀNU REŽĪMS

Nepieciešamības gadījumā displejs var darboties vienlaicīgi 2 ekrānu režīmā, piemēram, navigācijai un audio sistēmas kontrolei.

ĒRTĪBAS

ATPAKAĻSKATA KAMERA

Atpakaļskata kamera padara automobiļa novietošanu autostāvvietā ērtāku un braukšanu atpakaļgaitā drošāku.

USB PIESLĒGVIETA

USB pieslēgvieta nodrošina savienojuma iespējamību ar portatīvo mediju atskaņotāju.

BLUETOOTH® BRĪVROKU SISTĒMA

Bluetooth® brīvroku sistēma ļauj vadīt telefonu ar tālvadības taustiņiem, kas izvietoti uz stūres iekārtas, gan ar balss komandu palīdzību.

DZIĻUMĀ UN AUGSTUMĀ REGULĒJAMS STŪRES RATS

Augstumā un dziļumā regulējams stūres rats ļaus atrast visērtāko pozīciju pie stūres, tādējādi padarot komfortablus pat tālus pārbraucienus.

DAUDZFUNKCIONĀLS INFORMĀCIJAS DISPLEJS

Daudzfunkcionāls informācijas displejs nodrošina vadītāju ar visu nepieciešmo informāciju (āra temperatūra, nobrauktais attālums, degvielas patēriņš u.c.).

DIVZONU KLIMATA KONTROLE

Divzonu klimata kontroles sistēma ļaus justies komfortabli ikvienam pasažierim.

BEZKONTAKTA VADĪBAS SISTĒMA

Bezkontakta vadības sistēma nodrošina automobiļa durvju atslēgšanu, neizņemot atslēgas no kabatas.

DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS/NOSLĀPĒŠANA POGA

Bezkontakta vadības sistēma ļauj iedarbināt dzinēju, vienkārši nospiežot pogu, kas novietota uz priekšējā paneļa.

ĀTRUMU PĀRSLĒGŠANAS SVIRAS

Tagad Jums ir iespēja pārslēgt ātrumus ar speciālu sviru palīdzību, pat neatlaižot stūres ratu. Tas padarīs braukšanu ievērojami komfortablāku.

LIETUS SENSORS

Lietus sensors automātiski aktivizē priekšējā vējstikla tīrītājus, tiklīdz uz tā tiek konstatēts mitrums.

ETACS

ELEKTRISKI REGULĒJAMI SĀNU LOGI AR LAIKA AIZTURI

Pēc aizdedzes izslēgšanas, elektriski vadāmos logus ir iespējams atvēr un aizvērt vēl 30 sekundes.

AUTOMĀTISKA DURVJU BLOĶĒŠANA

Ja 30 sekunžu laikā pēc durvju atslēgšanas Jūs nebūsiet tās atvēris, durvis automātiski atkal tiks aizslēgtas.

AUTOMĀTISKA PRIEKŠĒJO LUKTURU IZSLĒGŠANA

Kad Jūs būsiet izslēdzis aizdedzi un izkāpis no automašīnas, priekšējie lukturi automātiski izslēgsies, tādējādi taupot akumulatora enerģiju.

STIKLA TĪRĪTĀJI AR ĀTRUMJUTĪGU DARBĪBAS INTERVĀLU

Paaugstinoties automobiļa kustības ātrumam, proporcionāli pieeaug arī stikla tīrītāju darbības intensitāte, tādējādi uzlabojot ceļa pārredzamību.

L200 APSKATS

UZTICAMS KOMPANJONS

Padariet savu ikdienu daudz ērtāk un aizraujošāku – L200 apvieno sevī modernu dizainu, komfortablu salonu un ietilpīgu kravas nodalījumu, kas kopā ar izturību un uzticamību padara šo auto par neaizvietojamu kompanjonu.

IETILPĪGS KRAVAS NODALĪJUMS

UZLABOTA KONSTRUKCIJA

L200 atradīsies vieta visam nepieciešajam. Ietiplīgās kravas kastes konstrukcija ir ievērojami uzlabota, lai nodrošinātu lielāku tās izturību.

KRAVAS NOSTIPRINĀŠANA

6 āķi kravas nodalījumā palīdzēs nostiprināt un droši pārvadāt gandrīz jebkura izmēra un formas kravu.

IZTURĪGA BALSTIEKĀRTA

IZTURĪGA BALSTIEKĀRTA

Divplauktu priekšējā piekare ar spirālatsperi un stabilizatora stieni, kā arī aizmugurējā piekare ar daudzlokšņu atsperēm padara braukšanu  daudz atraktīvāku un stabilāku.

STINGRA KONSTRUKCIJA

STINGRA KONSTRUKCIJA

Kravas kastes aizmugurējie stūri ir ievērojami pastiprināti, lai tie būtu noturīgāki pret ārējiem triecieniem, kas neizbēgami rodas, piemēram, novietojot kravas kastē lielu, nestandarta formas bagāžu. Tāpat ievērojami stingrāka ir padarīta arī dzinēja telpa, un tās pārsegs it aprīkots ar dubulto slēgmehānismu.

L200 APSKATS

MANTOJUMS

4.paaudzes L200 iemieso sevī daudzpusīga automobiļa konceptu, kas apvieno pasažieru automobiļa komfortu un pikapa funkcionalitāti.  Jaunais 5.paaudzes L200 ir mantojis visas sava priekšteča labākās īpašības, turklāt tas ir kļuvis vēl sportiskāks un vizuāli izteiksmīgāks.

MITSUBISHI 5. PAAUDZES PIKAPS

DAUDZPUSĪBA

5.paaudzes pikaps L200 apvieno sevī pasažieru automobiļa salona komfortu un pikapam raksturīgo funkcionalitāti un izturību.

MANTOJUMS

PIKAPU VĒSTURE

Mitsubishi pikapu ražošanu aizsāka 1978.gadā un kopš tā laika  ir pārdevuši vairāk nekā 4 miljonus šo automobiļu.

PIRMĀ PAAUDZE (1978)

OTRĀ PAAUDZE (1986)

TREŠĀ PAAUDZE (1995)

CETURTĀ PAAUDZE (2004)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

   


KOMPLEKTĀCIJAS UN CENAS

 Modelis Cena EUR ar PVN 2.4 DID INVITE AS&G Easy Select 4WD 6MT (154 ZS) 25 990

2.4 DID INTENSE Super Select 4WD 5AT (181 ZS) 30 990

2.4 DID INTENSE Super Select 4WD 6MT (181 ZS) 29 990

2.4 DID INSTYLE Super Select 4WD 5AT (181 ZS) 34 990

Rūpnīcas garantija: 5 gadi vai 100 000 km Cenu lapa ir spēkā no 12.04.2016. un ir derīga līdz jaunas cenu lapas izdošanai Cenas un komplektācija var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma DID - dīzeļdzinējs AT - automātiskā pārnesumkārba MT - mehāniskā pārnesumkārba