Mitsubishi Pajero

PAJERO APSKATS

DIZAINS

Pajero ir nepārspējams pilnpiedziņas automobiļu mantinieks, kas ir evolucionējis tieši no Dakaras rallijā uzvarējušiem modeļiem. Pajero harmoniski iekļaujas apkārtējā vidē, savukārt  skaisti veidotais priekšējais režģis piešķir tam modernu un sportisku veidolu, un tieši šāda automašīna Tev ir nepieciešama.

 

EKSTERJERS

JUMTA RELIŅI

Plašais Pajero salons nodrošina pietiekoši daudz vietas mantu pārvadāšanai, taču, ja vēlies, piemēram, pārvadāt  divriteņus vai sporta ekipējumu, tad ļoti ērti būs izmantojami jumta reliņi, uz kuriem var novietot papildu 100 kg kravu.

REZERVES RITENIS

Vienalga, vai Tu brauc pa mazapdzīvotu vietu vai šķērso tuksnesi , rezerves ritenis var būt noderīgs. Pajero ir aprīkots ar tumši pelēku vai virsbūves krāsas rezerves riteņa pārsegu.

IZTURĪGI UN ELEGANTI VIEGLMETĀLA DISKI

Pareizie vieglmetāla diski pilnveido automobiļa dizainu un proporcijas. Pajero divpadsmit spieķu 18” diski  viennozīmīgi piesaistīs apkārtējo uzmanību.

SĀNU ATPAKAĻSKATA SPOGUĻI

Pajero sānu atpakaļskata spoguļos ir iestrādāti pagrieziena lukturi un gabarītgaismu lukturi.

KVALITĀTE

Ikviens elements  Pajero salonā atspoguļo tā dizaina augsto kvalitāti – izsmalcinātais priekšējā paneļa dizains, salona apdares kvalitāte un materiālu dažādība piešķir šim automobilim neatkārtojamu auru.

SALONA APGAISMOJUMS

Īpaša uzmanība ir pievērsta Pajero salona izgaismošanai. Nakts laikā salonā spīd blāva gaisma, kas rada nomierinošu atmosfēru, savukārt mērsinstrumentu panelis tiek izgaismots visu laiku, lai Tu varētu pilnībā kontrolēt automobili.

STŪRES RATS

Pajero stūre ir aprīkota ar audio sistēmas, kruīza kontroles un mobilā telefona tālvadības slēdžiem, tādējādi padarot braukšanu ērtāku un drošāku.

CENTRĀLAIS DISPLEJS

Centrālajā displejā ir redzama visa svarīgākā informācija,  piemēram,   laiks, datums, audiosistēmas uzstādījumi, āra temperatūra, altimetra un barometra rādījumi,  vidējais ātrums, degvielas patēriņš u.c.

KLIMATA KONTROLE

Visi Pajero modeļi ir aprīkoti ar klimata kontroles sistēmu.

PAJERO APSKATS

TEHNOLOĢIJAS

Pajero dzinējs ir jaudīgs un izturīgs, kas ļauj tam pārliecinoši braukt jebkuros apstākļos. Vienlaikus tas ir kļuvis arī klusāks un dinamiskāks.

EURO 5B

EURO5B

Tagad Pajero dīzeļa dzinēji atbilst Euro 5B izmešu standartiem, kas, savukārt, nozīmē  mazāku apkārtējās vides piesārņošanu.

PĀRVIETOŠANĀS BRĪVĪBA

VISU RITEŅU KONTROLES SISTĒMA

Lai nodrošinātu teicamu automobiļa vadāmību gan braucot pa lielceļu, gan piesnigušiem celiņiem, Pajero  ir aprīkots ar visu riteņu kontroles (All-Wheel Control – AWC) sistēmu. Tā apvieno elektroniski kontrolējamu pilnpiedziņas  sistēmu un aktīvo stabilitātes un pretizslīdes kontroles  (Active Stability and Traction Control -ASTC) sistēmu. AWC nodrošina nevainojamu saķeri ar ceļa virsmu jebkuros apstākļos. Vienkārši izvēlies vajadzīgo režīmu, un Pajero pielāgos sistēmu tā, lai nodrošinātu drošu braukšanu pat vissarežģītākajos apstākļos.

SUPER SELECT 4 WHEEL-DRIVE (SS4-II)

SS4-II ir vispilnīgākā pilnpiedziņas sistēma, ko mēs jebkad esam izstrādājuši. Tā ļauj mainīt piedziņu no ekonomiskā 2WD režīma uz 4WD režīmā jebkurā ātrumā, ja vien tas nepārsniedz 100 km/h – tas ir ideāls risinājums gadījumos, ja ceļa segums pēkšņi ir kļuvis slidens. Kad automobiļa gaita tiek apgrūtināta, Tu vari bloķēt centrālo diferenciāli, vienmērīgi sadalot jaudu starp abām asīm, kas uzlabo saķeri ar ceļu un samazina izslīdēšanas risku.
Lai palielinātu automobiļa stabilitāti bezceļu apstākļos, ir iespējams ieslēgt pazemināto pārnesumu režīmu – tas gandrīz dubulto efektīvo dzinēja bremzēšanu, tādējādi ļaujot Pajero pārvietoties pa ļoti stāvām nogāzēm, dziļu sniegu vai bieziem dubļiem. Super Select 4WD sistēma tik tiešām darbojas ideāli jebkuros apstākļos.

MODERNA VISU RITEŅU NEATKARĪGĀ BALSTIEKĀRTA

Priekšējā divsviru neatkarīgā balstiekārta un daudzposmu aizmugurējā ass, kas ir aprīkotas ar spirālatsperi, nodrošina to, lai katrs ritenis griežas neatkarīgi no riteņa ass pretējā pusē. Tas nodrošina vienmērīgu un ērtu braukšanu, kā arī drošu automobiļa kontroli jebkuros apstākļos.

JAUDA UN VEIKTSPĀJA

PIEKABES VILKŠANA

Pajero ir pietiekoši jaudīgs, lai ar to bez grūtībām pārvietotos bezceļu apstākļos vai vilktu līdz 3.5 tonnām smagu piekabi.
3.2l DI-D

3.2 l tiešās iesmidzināšanas dīzeļdzinējs (DI-D) nodrošina Pajero ar to jaudu, kas ir nepieciešama, lai spētu pārvietoties visur, un darītu to ātri un klusi. Dīzeļa daļiņu filtrs ievērojami samazina kaitīgo izmešu līmeni.

PAJERO APSKATS

KOMFORTS

Tiklīdz Tu būsi apsēdies pie Pajero stūres un iekārtojoties ērtajos ādas apdares sēdekļos, Tu sapratīsi savas izvēles nekļūdīgumu.

PLAŠS SALONS

Pajero salons ir pārsteidzoši funkcionāls – ikvienam pasažierim būs pietiekami daudz vietas, lai justos komfortabli. Pajero var lepoties ne tikai ar plašu bagāžas nodalījumu, bet arī daudzām ērtām sīklietu novietnēm salonā.

VIEGLI TRANSFORMĒJAMI SĒDEKĻI

Pajero transformējamie sēdekļi ļauj pārveidot septiņvietīgo luksus ģimenes automobili par piecvietīgu bezceļu automobili vai pat divvietīgu kravas automobili. Trešo sēdekļu rindu ir iespējams „paslēpt” zem grīdas, tādējādi iegūstot papildu telpu bagāžas pārvadāšanai. Tāpat šos sēdekļus var izņemt pavisam, lai tu varētu izmantot arī plašo zemgrīdas nodalījumu. Salokot otro sēdekļu rindu (attiecība 60/40), tu iegūsi neticami plašu salonu īpaši lielas bagāžas pārvadāšanai.

ROCKFORD ACOUSTIC DESIGN AUDIOSISTĒMA

Pajero ir aprīkots ar augstākās kvalitātes audiosistēmu, ko īpaši šim modelim ir izstrādājusi kompānija Rockford Corporation. Šī 860W jaudīgā audiosistēma kopā ar 12 optimāli novietotiem skaļruņiem nodrošina nevainojamu skaņas kvalitāti.

NAVIGĀCIJAS SISTĒMA UN ATPAKAĻSKATA KAMERA

Labāk orientēties uz ceļa tev palīdzēs HDD tipa navigācijas sistēma, turklāt navigācijas sistēmas ekrāns kalpo arī kā atpakaļskata kameras displejs, ļaujot bez pūlēm novietot automašīnu pat visblīvākajās stāvvietās.

PAJERO APSKATS

DROŠĪBA

Pajero ne tikai izskatās drošs un uzticams-tas tāds arī ir. Modernākās drošības tehnoloģijas pasargās Tevi un pasažierus jebkurā situācijā.

PAAUGSTINĀTA SĒDPOZĪCIJA

Paaugstināta sēdpozīcija ļauj labāk saskatīt visus šķēršļus uz ceļa.

KSENONA PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Spožie ksenona priekšējie lukturi uzlabo redzamību un ir aprīkoti ar apmazgātājiem un automātisko līmeņa regulēšanas funkciju. Pašaptumšojošais atpakaļskata spogulis samazina iespēju, ka tiksi apžilbināts ar aizmugurē braucošā automobiļa lukturu gaismu.

ASTC AR BREMZĒŠANAS PALĪGSISTĒMU

Aktīvās stabilitātes un pretizslīdes kontroles sistēmas sensori seko līdzi tam, vai kāds no automašīnas riteņiem nesāk izslīdēt vai negriežas tukšgaitā. Tiklīdz kāds no šiem faktoriem tiek konstatēts, sistēma attiecīgo riteni piebremzē, tādējādi uzlabojot automašīnas saķeri ar ceļa virsmu un saglabājot drošu un stabilu automašīnas gaitu.

Bremzēšanas palīgsistēma (Brake Assist system), reaģējot uz strauju bremžu pedāļa nospiešanu, nodrošina lielāku bremzēšanas spēku, kas ļauj ārkārtas situācijās automobili apstādināt drošāk un ātrāk.

Jaunā bremžu pedāļa prioritātes sistēma (Brake Override) nodrošina to, ka, nospiežot bremžu pedāli, automobilis apstāsies pat tad, ja vienlaicīgi būs nospiests arī akseleratora pedālis, turklāt šī sistēma darbojas neatkarīgi no automobiļa kustības ātruma.

DAUDZREŽĪMU ABS AR EBD

Bremžu antibloķēšanas sistēma (ABS) kopā ar elektronisko bremžu spēka sadales sistēmu (EBD) nodrošina efektīvu bremžu spēku katram ritenim neatkarīgi no pasažieru skaita, pārvadājamās kravas apjoma vai ceļa apstākļiem, tādējādi ievērojami samazinot bremzēšanas distanci un uzlabojot automobiļa stabilitāti.

PASĪVĀ DROŠĪBA

RISE VIRSBŪVE

Pajero pastiprinātā nesošā virsbūve ar iebūvētu rāmi nodrošina īpaši stingru konstrukciju. Ap dzinēju ir izveidota īpaša deformācijas zona, kas absorbē trieciena enerģiju, tādējādi sadursmes gadījumā pasargājot gan vadītāju, gan pasažierus.

ISO-FIX STIPRINĀJUMI UN DROŠĪBAS JOSTAS AR PRIEKŠSPRIEGOTĀJIEM

Lai varētu ātri un droši uzstādīt bērnu sēdeklīti, Pajero otrās rindas sēdekļi ir aprīkoti ar ISOFIX stiprinājumiem. Priekšējās drošības jostas ar priekšspriegotājiem un spēka ierobežotājiem sniedz labāku pasažieru aizsardzību sadursmes gadījumā.

GAISA SPILVENI

Pajero ir aprīkots ne tikai ar divpakāpju priekšējiem gaisa drošības spilveniem, bet arī ar sānu un aizkarveida gaisa drošības spilveniem, nodrošinot visu automobilī esošo pasažieru pilnīgu aizsardzību.

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS

Automobiļa kameras sensors nepārtraukti uzrauga pretim un un priekšā braucošo transportlīdzekļu priekšējās un aizmugurējās gaismas. Ja kameras sensors automobiļa tuvumā uztver citu transportlīdzekli, automātisko tālo gaismu sistēma pārslēdz tuvās gaismas. Kad pretim vai priekšā vairs nav citu transportlīdzekļu ar ieslēgtām priekšējām vai aizmugurējām gaismām, sistēma automātiski pārslēdz tālās gaismas. Tā kā vairs nav nepieciešams pārslēgt gaismas manuāli, braukšana ir kļuvusi vēl drošāka un ērtāka.

LED DIENAS BRAUKŠANAS GAISMAS UN STĀVGAISMAS LUKTURI

LED dienas braukšanas gaismas ne tikai uzlabo redzamību un tādējādi drošību dienas laikā, bet ir arī papildu dizaina elements.

PAJERO APSKATS

DAKARAS LEĢENDA

2007. gadā Pajero jau 12. reizi tika kronēts par  pasaules sarežģītākā Dakaras rallija uzvarētāju, turklāt šis bija jau septītais pēc kārtas izcīnītais tituls.

DAKARAS RALLIJS

1983

1984

1985

1986

1987

1988

1989

1990

1991

1992

1993

1994

1995

1996

1997

1998

1999

2000

2001

2002

2003

2004

2005

2006

2007

2008

OVER 70 YEARS OF 4X4 TECHNOLOGY

Mitsubishi pirmais pilnpiedziņas automobiļa prototips PX-33 parādījās 1937. gadā, un kopš tā laika mēs joprojām esam viena no vadošajām kompānijām pilnpiedziņas tehnoloģiju jomā, piemēram, izstrādājot un pilnveidojot unikālo un īpaši drošo Super Select 4WD pilnpiedziņas sistēmu. Pirmās paaudzes Pajero ražošana tika uzsākta tālajā 1982. gadā, un arī pašreiz ražošanā esošais ceturtās paaudzes Pajero joprojām ir pilnpiedziņas tehnoloģiju etalons.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


KOMPLEKTĀCIJAS UN CENAS

3.2 DID 4WD 5AT Instyle 46 990 EUR ar PVN 3.2 DID 4WD 5AT Instyle Plus 48 190 EUR ar PVN

Rūpnīcas garantijas laiks: 5 gadi vai 100 000 km DID - dīzeļdzinējs AT - automātiskā pārnesumkārba Jūsu ievērībai! Cenu lapa ir spēkā no 09.02.2017. un ir derīga līdz jaunas cenu lapas izdošanai Cenas un komplektācija var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma