Ford

Pamatgarantija

Jauniem Ford tiek nodrošināta Ford pamatgarantija, kas ir spēkā divus gadus no automašīnas pirmās reģistrācijas. Ja kāda no automašīnas detaļām ražošanas defekta dēļ ir jāremontē vai jānomaina, tad attiecīgo detaļu bez papildus maksas salabos vai nomainīs Ford pilnvarotais pārstāvis neatkarīgi no tā, vai garantijas perioda laikā transportlīdzeklim ir vai nav mainījies īpašnieks.

Riepām garantiju nodrošina riepu ražotājs, tādēļ uz tām Ford garantija nav attiecināma. Tomēr jūsu pilnvarotais pārstāvis palīdzēs jums noformēt garantijas prasību riepām.

Ford pamatgarantijas darbības periods sākas ar dienu, kad automašīnu piegādā pirmajam mazumtirdzniecības klientam vai autoparkam. Ja transportlīdzekli iegādājas starpnieks, garantijas darbības termiņš sākas ar brīdi, kad transportlīdzekli nodod šim starpniekam. (Piezīme. Garantijas periods transporta līdzekļiem sākas tajā dienā, kad šis transporta līdzeklis tiek izmantots, nevis tajā dienā, kad šis transporta līdzeklis tiek pārdots mazumtirdzniecībā.)

Šeit ir norādīti uz Ford automašīnu attiecināmie garantijas periodi:

 

Modelis Garantijas veids Darbības termiņš (brīdis, kurš pienāk agrāk)
Gadi Tūkstoši km
Ka, StreetKa, Transit, Maverick Pamata 2 b/i
Krāsojuma 2 b/i
Caurrūsēšanas 6 b/i
Fiesta, Fiesta Van, Focus, Focus C-Max, Fusion, Mondeo, S-Max, Galaxy* Pamata 2 b/i
Krāsojuma 2 b/i
Caurrūsēšanas 12 b/i
Ranger Pamata 2 b/i
PIG 1 100
Krāsojuma 2 b/i
Caurrūsēšanas 6 b/i
Transit Connect Pamata 2 b/i
Krāsojuma 2 b/i
Caurrūsēšanas 10 b/i

 

*Attiecas uz automašīnām, kas ražotas pēc 2006.gada marta.

b/i = bez nobrauktā attāluma ierobežojuma. PIG = Paplašinātā izvēles garantija nodrošina 3.gada garantiju (līdz pat 100 000 km). Šī garantijas veida noteikumus jautājiet Jūsu Ford pilnvarotajam dīlerim.

Vai šie noteikumi attiecināmi uz aksesuāriem?

Uz autentiskiem ar Ford zīmolu marķētiem aksesuāriem, kurus uzstādījis Ford vai Ford pilnvarotais pārstāvis pirms jauna transportlīdzekļa nodošanas tā pirmajam klientam, attiecināmi tādi paši garantijas noteikumi kā Ford pamatgarantijai un jebkurai piemērojamai paplašinātajai izvēles garantijai. Uz aksesuāriem, kas marķēti ar piegādātāja zīmolu, Ford garantijas nav attiecināmas. (Piezīme. Ar Ford starpniecību var pieprasīt remonta un nomaiņas izmaksas Webasto degvielas darbinātām stāvapsildes sistēmām, Eberspacher degvielas darbinātu stāvapsildes sistēmu jauninājumu komplektiem un Becker navigācijas sistēmām.)

loading